Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.
Türkçe Almanca
almanca plusquamperfekt – almanca -miş’li geçmiş zaman dikkat : bu konu anlatımı, bir önceki derste işlediğimiz perfekt konusunun devamı niteliğindedir. plusquamperfekt'in anlaşılabilmesi için öncelikle perfekt konusuna bakılmalıdır.perfekt konusunu anlatırken yaptığımız açıklamaları burada tekrar yapmayacağız. merhaba, bu dersimizde plusquamperfekt konusun deutsch plusquamperfekt'te - deutsch -miş'l vergangenheitsform hinweis: diese erzählung ist eine fortsetzung der bisherigen lehre, die wir probleme perfector behandeln. plusquamperfekt'te das erste thema, um das thema bakılmalıdır.perfekt nachzählen des perfector werden ankündigungen machen, wieder hier zu verstehen. hallo, diese lektion, du bist thema plusquamperfekt'te
merhaba benim adim zilan soyismim akyuz 14yasindayim ogrenciyim idil anadolu lisesine gidiyorum 9.sinif ogrencisiyim kurdum turkce ve kurtce konusuyorum almanca ve ingilizce ogreniyorum saat08.00 da derse giriyorum saat15.55gece dersim bitiyor en sevdigim dersler tarih ve cografya muzik dersinde sarki soyluyoruz beden dersinde aktifiteler yapiyoruz. turkiye vatandasiyim idilde oturuyorum. hallo wir meinen namen zilan nachnamen tun ich akyüz ich 14yasind ich meine idylle anatolischen hochschulen ogrenciyim werde 9.sınıf ogrencisiyim kurdum turkce und kürtçe talking'm deutsch und englisch ich lerne saat08.00 also'm klasse saat15.55ge natürlich werde ich aus meiner lieblingskurse in geschichte und geographie musik renne, dann sagen wir das lied im laufe sportunterricht an dehydrogenase anzeigen . ich lebe in der türkei bürger idylle.
dersimiz almanca deutsch dersimiz
dersim meine kurse
dersim yok ich habe keine klassen
8:30 da dersim başladı 08.30 begann ich unterricht
8.30'da dersim başladı 08.30 beginn des kurses
pazartesi günleri almanca dersimiz var montags haben wir eine deutschstunde
benim favorim dersim matematiktir meine lieblingsklasse ist mathematik
benim ingilizce dersim iyi mein englischunterricht ist gut
benim almanca dersim pazartesi ve cuma günleridir mein deutschunterricht ist am montag und freitag
Almanca Öğren

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.