Türkçe Almanca - Almanca Türkçe Çeviri

Çevirmek ya da anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi/cümleyi aşağıya yazıp çevir butonunu tıklayın.
Dili otomatik olarak algılayacağız.

Almanca Türkçe
großvater dede
mein großvater dedem
dieses weihnachten mit meiner familie für eine lange zeit mit meiner großmutter zu verbringen und wir baten um ein visum meinen sohn brachen seinen blinden großvater zu rechtfertigen. bu yılbaşını ailemle geçirmek üzere uzun zamandır anneannesini ve dedesini görmeyen oğlum emre kıran ile birlikte vize talebinde bulunduk.
mein großvater aufgefordert, namen dedemin adı sevket
zweiundsiebzig jahre alter großvater dedem yetmiş iki yaşında
mein name ist sichel. meine songs korkmaz.b die müslümanım.b der name. yaşıyorum.lis letztes jahr schüler in der türkei mit meinem oturuyorum.aile. ich habe ein sehr langes braunes gewellte haare sahibim.yuvarlak gesicht. var.küçük braune augen und eine nase var.ort bis mittel sized'm übergewicht. ich liebe zeichnen. ich liebe tiere und blumen zu. ich habe katzen. ich habe eine große familie. mein großvater, meine mutter, mein vater, mein bruder und ich ... mein großvater im ruhestand, mein vater offizier, seine mutter hausfrau, und mein bruder studieren beide betrieben. siehe, ich, und wir ailem.görüş! benim adım hilal. soyadım korkmaz.ben müslümanım.ben türküm. türkiyede oturuyorum.ailem ile yaşıyorum.lise son sınıf öğrencisiyim. çok uzun kahverengi dalgalı saçlara sahibim.yuvarlak bir yüzüm var. kahverengi gözlerim var.küçük bir burnum var.orta boylu ve orta kiloluyum. resim çizmeyi severim. hayvanları ve çiçekleri cok severim. kedilerim var. büyük bir ailem var. dedem, annem, babam, abim ve ben...dedem emekli, babam memur, annem ev hanımı , abim hem çalısıyor hem okuyor. işte, ben ve ailem.görüşürüz!
mein großvater gestorben benim büyük babam öldü
ich mag 70 jahre großvater osman alt fahren. ich bin im ruhestand ich liebe meine kinder ben dedeleri osman 70 yaşındayim gezmeyi severim. ben emekli oldum cocuklarimi seviyorum
ich bin 70 jahre alt großvater von osman ben dedeleri osman 70 yasindayim
yasin großvater 70 uhr dede 70 yasinayim
mein großvater schulwächter benim dedem okul bekçisi
mein großvater tot dedem ölü
mein großvater tot benim dede ölü
großvater und großmutter büyük baba ve büyük anne
Almanca Dersleri

Bu Almanca çeviri hizmeti Google Translation alt yapısı ile almancax.com tarafından sağlanmaktadır. Yapılan çevirilerden elde edilen sonuçlar profesyonel Almanca çeviri veya tercüme sonuçları ile kıyaslanmamalıdır. Almanca - Türkçe ve Türkçe - Almanca çeviri işlemi tamamen bilgisayar tarafından yapılmaktadır.Yapılan çevirilerin sonuçlarından sitemiz ve diğer hizmet sağlayıcılar sorumlu değildir.