9 EYLÜLDE AİLE BİRLEşİMİ BAşVURUSU YAPANLAR

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    tweens
    Katılımcı

düşünecelerimizi ve vize hakkında  gelişmelerimizi olumlu olumsuz paylaşalım arkadaşlar cofe:)

yusuf_28
    Katılımcı

BENDE 9 EYLÜL.DE İSTANBULDA AİLE BİRLEşİMİ İÇİN BAşVURDUM. VİZEYİ BEKLİYORUZ şUAN SES SEDA YOK  offoff:)

yusuf_28
    Katılımcı

BEKLEMEYE DEVAM :(

tweens
    Katılımcı

ben sıkılmaya başladım artık almanyası batsın :zopa: :zopa:

yusuf_28
    Katılımcı

AYNEN VALLA  offoff:) offoff:) offoff:)

adaizmir
    Katılımcı

şşşş Sakin olun,ınanmak başarmanın % 50 tum smaımıyetımle söyluyorum denedım..1 yıl oncesıne kadar berbat haldeydım ama sımdılerde ıcım huzur dolu,ınanmaya basladıgım şeyler gercege donusuyor..stres yapmayın kendınıze,yatarken dua okuyun ben cok yaptım..ve relax olun,dınlenın bedenınızıde dınlendırın.sakınce bekleyın.sınırlenınce hıc bır sey degısmıyor.olacaksa olacak işte okadar.kayahanın şarkısında dedıgı gıbı(olmalı-olacak-istiyorum)
    bunu güdün kendınıze..
    ve olacak goreceksınız..
    sadece ınanmak gerekıyor bazen.
    ihtimaller düşükte olsa,sürprizlerdir hayatımıza anşden gırıveren
      halayy:)

adaizmir
    Katılımcı

şşşş Sakin olun,ınanmak başarmanın % 50 tum samimıyetımle söyluyorum denedım..1 yıl oncesıne kadar berbat haldeydım ama sımdılerde ıcım huzur dolu,ınanmaya basladıgım şeyler gercege donusuyor..

stres yapmayın kendınıze,abdest alın yatarken dua okuyun ben cok yaptım..bu bedenınızı ve ruhunuzu dınlendırıyor ayrıca..

ve dınleyin kalbınızı.sakınce bekleyın.
    sınırlenınce hıc bır sey degısmıyor.olacaksa olacak işte okadar.
    kayahanın şarkısında dedıgı gıbı(olmalı-olacak-istiyorum)
    bunu güdün kendınıze..
    ve olacak goreceksınız..birde bakmışsınız ki olmuş..

.
    ihtimaller düşükte olsa,sürprizlerdir hayatımıza aniden giriveren
    sadece ınanmak gerekıyor bazen…

halayy:)

yusuf_28
    Katılımcı

SAKİN OLMAYA VE SABRETMEYE DEVAM  ???

yusuf_28
    Katılımcı

46 GÜN SONRA EşİME MEKTUP GELDİ  halayy:) halayy:)

adaizmir
    Katılımcı

46 GÜN SONRA EşİME MEKTUP GELDİ  halayy:) halayy:)

Eee aldınmı vizeyi ???

yusuf_28
    Katılımcı

MEKTUP EşİME GİTTİ VİZEYİ DAHA ALMADIM İSTENEN EVRAKLAR VAR BENDEN EVLİLİK CÜZDANINI İSTEDİLER. EşİMDEN SON 3 AYLIK MAAş BODROSU HERHALDE BİDE EVLE İLGİLİ BELGE VE ÇALIşTIĞI YERDEN PATRONDA KAĞIT DOLDURCAKMIş O KADAR BAşKA BİşEY YOK YANİ :)

adaizmir
    Katılımcı

MEKTUP EşİME GİTTİ VİZEYİ DAHA ALMADIM İSTENEN EVRAKLAR VAR BENDEN EVLİLİK CÜZDANINI İSTEDİLER. EşİMDEN SON 3 AYLIK MAAş BODROSU HERHALDE BİDE EVLE İLGİLİ BELGE VE ÇALIşTIĞI YERDEN PATRONDA KAĞIT DOLDURCAKMIş O KADAR BAşKA BİşEY YOK YANİ :)

ıyı onlar basıt ısler hallolur.hayırlısı olsun

bhdrorhn
    Katılımcı

22 şubatta Avusturya'ya aile birleşimi vize başvurusu yaptım henüz nasılsın diye bile aramadılar :) her evrak eksiksizdi ama yapacak birşey yok mecburuz beklemeye ama işte insan kendine laf anlatamıyor illaki sinir stres yaşanıyor ve bu durum eşlere hatta şuanki yaşadıkları ev ahalisine kadar yansıyor.

adaizmir
    Katılımcı

22 şubatta Avusturya'ya aile birleşimi vize başvurusu yaptım henüz nasılsın diye bile aramadılar :) her evrak eksiksizdi ama yapacak birşey yok mecburuz beklemeye ama işte insan kendine laf anlatamıyor illaki sinir stres yaşanıyor ve bu durum eşlere hatta şuanki yaşadıkları ev ahalisine kadar yansıyor.

henüz nasılsın diye bile aramadılar
    koptum yaaa:)) alemsın
    ararlar bekle evrak eksıksızse arayacaklar almanyadakı eşe bı zahmet söyle rathausa baskı yapsın

bhdrorhn
    Katılımcı

henüz nasılsın diye bile aramadılar
    koptum yaaa:)) alemsın
    ararlar bekle evrak eksıksızse arayacaklar Almanya'dakı eşe bı zahmet söyle rathausa baskı yapsın

halayy:) eş Avusturya'da dün gerekli merciilere gerekli baskıyı uygulamaya gitti ve nihayet (ben öyle sanıyorum) bi sonuca varabildik :D son giden Türkler'den şikayetçi olacaklar ki olur da birgün Avusturya'ya gidersem :D çalışacağımı taahhüt eden imzalı bir kağıt istemiş. hatunda o memurun istediği evrakı mail olarak yolladıktan sonra bende tekrar imzalayıp geri yolladım ama bana bu uygulama aşırı saçma geldi yani bir vatandaşın orada çalışıp çalışmayacağının garantisi bir kağıt mı oluyor :D sonuç olarak bu sabah itibari ile vize kağıdımın sipariş edildiğine birebir kendisi tanık olmuş :D inşAllah önümüzdeki 20 gün içinde -gel al şu kahrolası vizeni derler de ben ve muradım mutlu bir şekilde vizemizi almaya gideriz :)

adaizmir
    Katılımcı

halayy:) eş Avusturya'da dün gerekli merciilere gerekli baskıyı uygulamaya gitti ve nihayet (ben öyle sanıyorum) bi sonuca varabildik :D son giden Türkler'den şikayetçi olacaklar ki olur da birgün Avusturya'ya gidersem :D çalışacağımı taahhüt eden imzalı bir kağıt istemiş. hatunda o memurun istediği evrakı mail olarak yolladıktan sonra bende tekrar imzalayıp geri yolladım ama bana bu uygulama aşırı saçma geldi yani bir vatandaşın orada çalışıp çalışmayacağının garantisi bir kağıt mı oluyor :D sonuç olarak bu sabah itibari ile vize kağıdımın sipariş edildiğine birebir kendisi tanık olmuş :D inşAllah önümüzdeki 20 gün içinde -gel al şu kahrolası vizeni derler de ben ve muradım mutlu bir şekilde vizemizi almaya gideriz :)

Avusturya'yı bılmıyorum ,ama dogrudur bu avrupa bırlıgı uyesı ülkelerın genetıgı bozuk,isterler,istemekle bıtmez takıbede alırlar calısıp calısmadıgını dıkkat et yınede sen.
    hayırlısı olsun

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 15)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.