88 aldım 04.12.2012 ankara

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    EREN66
    Katılımcı

88 aldım arkadaşlar maile konuşma çok kolay ve önemli bunlara agırlık verin hören ne kadar  çalışırsan çalış tam olmuyo onun için mail ve konuşmayı iyi yapmanız lazım ben 24.90 24.90 aldım soru kalıpları ve ricalar bide mail gerisi hikaye kesin geçersiniz.alfabeyi ve sayıları kesin ögrenin kodlama yaptırıyolar

Kanarya1907
    Katılımcı

Tebrikler  :)

Kanarya1907
    Katılımcı

arkadaşım mail de neler sorduklarını söyleye bilir misin ve form doldurma varmıydı.

konuşma bölümünde neler soruldu

paylaşırsan sevinirim..

EREN66
    Katılımcı

form çok dikkat et yazan erkek ama yazılan kadın millet direk herr yazdı ama frau :)bide name filan yazmıyo sadece boşluk akıl edip giden kişinin adını soyadını yazman lazım

Kanarya1907
    Katılımcı

teşekkürler Eren tecrübeni paylaşman çok işime yarıyacak.

Forumda olupta sınava girenler keşke senin gibi olup bilgi paylaşımı yapsalar.

sela
    Katılımcı

Tebrikler Eren cok iyi bir puan almisin sınavda hangi mektubun cıktiğini söyleyebilir misin peki bir de hangi kartlar vardi şimdiden cok teşekkür ediyorum

Kanarya1907
    Katılımcı

Sela arkadaşım bende 20 aralıkta ankarada sınava gireceğim. Erenle konuştum mektupta bir arkadaşın doğum yapmış ziyarete gideceksin ne zaman vs. gideceğin sorulmuş. sen ne zaman nerede gireceksin.

sela
    Katılımcı

Cok teşekkür ederim Kanarya yardimin için senin de sınavina az kalmiş umarim yaparsin tekrardan yanıt için teşekkürler ve başariliar sınavda

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.