815 euroluk tarafıma gelen ceza

Forumlar Almanya ve Diğer Avrupa Ülkeleri İle İlgili Genel Bölüm 815 euroluk tarafıma gelen ceza

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    bhawk12
    Katılımcı

ip adresimden ekim 6 da torrent üzerinden indirdiğim adı lazım değil bir filmden dolayı 815 euroluk ceza gelmiş 20th fox home entertainment gmbh adına bana gelmiş yanlız dava filan açılmamış ayın 15 ine kadar ödemeniz gerekiyor diyor hayır avukatlık firmasıda çok meşhur sanırım sitesi burda

https://www.waldorf-frommer.de/

bunu ödeme şansım 0 ne yapmam lazım arkadaşlar.

https://www.almancax.com/almanca-kelimeler.html

fuk_18
    Katılımcı

uc kagitci bunlarda torrent kullanmayin avukatlarin cogu kendi server yani siteye kendileri yukluyor flimi indirenleri yakaliyorlar yapman gereken sende bir avukat tutcaksin ben degildim digceksin inkar etceksin evde cocuk var ise onun ustune atacaksin baska yolu yok daha sonra o ceza 50 100 iner ondan sonra odersin istersen odemezsin aklinda bulunsun torrenten hic birsey indirme birdaha

bhawk12
    Katılımcı

uc kagitci bunlarda torrent kullanmayin avukatlarin cogu kendi server yani siteye kendileri yukluyor flimi indirenleri yakaliyorlar yapman gereken sende bir avukat tutcaksin ben degildim digceksin inkar etceksin evde cocuk var ise onun ustune atacaksin baska yolu yok daha sonra o ceza 50 100 iner ondan sonra odersin istersen odemezsin aklinda bulunsun torrenten hic birsey indirme birdaha

hocam araştırdım biraz avukata bile gerek kalmıyormuş. eğer ki rechtsamt dan sarı bir mektup gelirse o zaman tutun diyolar ama yüzde 99 para tuzağıymış hayır benim anlamadığım almanyada nasıl böyle rahat rahat yapıyolar. işin ilginç tarafı deutsche telekomdan ip herunterlanden trafiğimi nasıl almışlar. benden habersiz benim gizli bilgilerimi nasıl veriyor deutsche telekom.

bhawk12
    Katılımcı

hocam araştırdım biraz avukata bile gerek kalmıyormuş. eğer ki rechtsamt dan sarı bir mektup gelirse o zaman tutun diyolar ama yüzde 99 para tuzağıymış hayır benim anlamadığım Almanya'da nasıl böyle rahat rahat yapıyolar. işin ilginç tarafı deutsche telekomdan ip herunterlanden trafiğimi nasıl almışlar. benden habersiz benim gizli bilgilerimi nasıl veriyor deutsche telekom.

dediğinizi şimdi anladım kendi serverlarından çektiğim için görüyorlar. vay çakallar yani bunun hiçbir hukuksal dayanağı yok onları 100 de 100 haklı çıkartan

fuk_18
    Katılımcı

sandigin gibi güvenli bir ülke degil almanya bilmiyorum simdiye kadar kackere hukuki islerin oldu ama benim oldu ve halada ugrasiyorum hukuki islemle ile mahkeme falan türkiyedeki güvenlik hukuk daha önde diyebilirim

dediğinizi şimdi anladım kendi serverlarından çektiğim için görüyorlar. vay çakallar yani bunun hiçbir hukuksal dayanağı yok onları 100 de 100 haklı çıkartan

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.