7 Haziran İzmir A1 Sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Secondvirus
    Katılımcı

7 Haziranda bende bu önemli sınava gireceğim. Bir haftamız kaldı. Tüm izmirlilere son çalışmalarında Allahım zihin açıklığı versin, sınavdada başarı versin.

ask kızı
    Katılımcı

senin adına cok sevindim kac puanla kazandın ve themalarda ve mektupta ne cıktıgını hatırlıyorsan yazabilirmisin ?

Secondvirus
    Katılımcı

tebrik ederim arkadaşım. inşallah bnm sonucmda snn ki gibi gelir. çok trsıyorum  :embarassed:

mutim2
    Katılımcı

Sevgili kardeşim Secondvirus , telaşlanmanı anlıyorum . Allah kalbine göre bir sonuç verir inşallah…

ask kızı
    Katılımcı

korkmana gerek yok bence;)

ask kızı
    Katılımcı

senin korkunu azaltmaya calışıoruz acaba  benm korkumu sınav stresimi kim azaltıcak….

mutim2
    Katılımcı

ASİ KIZ Sende korkuyorsan herkes yandı ozaman:). hiç yoktan oranın havasını biliyorsun bu kadar kasılmanı anlamıyorum acıkcası :)

ask kızı
    Katılımcı

oranın havasını biliyorum ama kazanacagımı bilmiyorum en büyük sıkıntım kazanamamak kazanacagımı bilsem hiçte  bile korkmam=)

Secondvirus
    Katılımcı

sınav tecrübesi çok önemli biliyormusun. seni nasıl bir ortamın beklediğini bilmek te çok önemli. daha rahat olacaksın. sen daha önce girdin ve kazanamadın anladığım kadarıyla. yeni sınav tarihi aldınmı?

ask kızı
    Katılımcı

sınav tarihi aldım 30 temmuz ve sınavı mı kazandım hemde 83  puanla…. Ama bazı aksiliklerden dolayı tekrar girmem lazım….

Secondvirus
    Katılımcı

sertifikam geldi arkadaşlar 69 aldım. şükür stres bitti şimdilik  hiihi:)

ask kızı
    Katılımcı

gözün aydın insAllah hersey istedigin gibi olur…

Secondvirus
    Katılımcı

teşekür ederim iyi dileklerin için  ya:)

12 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 27 arası (toplam 27)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.