7 Haziran İzmir A1 Sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Secondvirus
    Katılımcı

7 Haziranda bende bu önemli sınava gireceğim. Bir haftamız kaldı. Tüm izmirlilere son çalışmalarında Allahım zihin açıklığı versin, sınavdada başarı versin.

mutim2
    Katılımcı

Allah kolaylık versin kardeşim , A1 İÇİN hazırlanmış kart çalışmalarını sen aldın mı? almadıysan, mailini gödner sana mektup örneklerini ve kart sorularını söyleme ve cevaplama kolaylıklarını gönderirim

mutim2
    Katılımcı

Sana göndermişim :)

nili
    Katılımcı

bende 4 haziranda giriyorum allah hepimizin yardımcısı olsun…

ufuk1
    Katılımcı

Bende 7 Haziran Ankara.

Secondvirus
    Katılımcı

evet ben almıştım senden Mutim office dosyalarını. Teşekkür ederim tekrar. 4 haziran sınavı neredeki? Gececeğim inşallah bu sınavı.

mutim2
    Katılımcı

İNşALLAH KARDEşİM

Secondvirus
    Katılımcı

ve beklenen gün geldi sabah sınavdayım. inşallah kazanırım. dularınızı eksik etmeyin.
    cofe:)

mutim2
    Katılımcı

Sevgili kardeşim Allah işini kolaylaştırır inşallah, güzel haberlerinle bize gelirsin umarım. ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

ask kızı
    Katılımcı

Alllah insallah zihin acıklıgı verir ve geldigindede sınav  neler cıktıgına yazarsan cok sevinirim özellikle thema ve mektupta….

Secondvirus
    Katılımcı

sınavın hören bölümü karışıktı yanıltmaca çoktu. lesen yine bildiğiniz gibi site ve ilanlar. schreiben da mektup olayını pek hatırlayamıyorum bana zor geldi. formda boşluk doldurma vardı. sprachen güzel geçti. reisen teması vardı kartlarda. yasaklı kartlar çok çıktı.
    ama ben izmir goethe nin o güler yüzlü hocalarından çok memnun kaldım. çok tatlı insanlar.  utanan:)

mutim2
    Katılımcı

:) Hadi inşallah güzel haberlerini bizimle paylaşırsın.. Hayırlı olsun.

ask kızı
    Katılımcı

inş hayırlı bir cvp gelir…

Secondvirus
    Katılımcı

inşallah arkadaşlar çok teşekkür ederim dilekleriniz için. ne zaman belli olurku sonuç? yurtiçi kargo zarfları doldurttulardı kargo ne zamana gelirki?

ask kızı
    Katılımcı

3 gün  iş günü içerisinde

nili
    Katılımcı

selam arkadaşlar ben 4 haziranda sınava girmiştim istanbulda ve 1 saat önce sınav sonucum geldi ve kazandıııım…..çalışınca kazanılmayacak bir sınav değil ayrıca sınavda sakin olun zor biliyorum ama heyecanlanmayın gerisi kolay allah hepinizin yardımcısı olsuuun…

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 27)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.