7 ay sonrasına randevu izmir!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    3xTRa
    Katılımcı

arkadaşlar bugün itibari ile idata firmasını arayarak antalyada ikamet ettiğim için izmirden aile birleşimi için vize başvuru randevusu aldım 22 temmuz'a verdiler. 3 ay olsa neyse dicem neredeyse 7 ay sonrasına vize randevusu olurmu ya ? varmı izmirden yeni randevu alan benim gibi ? :(

sem33
    Katılımcı

Yuhhhh oyle saçmalık mı olur 2016 ya verselermiş manyak bunlar ya

gocayörük016
    Katılımcı

eğer  erken olması ıcın belirli bir gerekçen var ise https://izmir.diplo.de/Vertretung/izmir/tr/Kontakt buradan kendini ifade ederek randevuyu erkene almaları ıcın istekte bulunabılırsın.  Ve  almanca olarak yazarsan daha ıyı ve cabuk cevaplar alırsın.

3xTRa
    Katılımcı

eğer  erken olması ıcın belirli bir gerekçen var ise https://izmir.diplo.de/Vertretung/izmir/tr/Kontakt buradan kendini ifade ederek randevuyu erkene almaları ıcın istekte bulunabılırsın.  Ve  almanca olarak yazarsan daha ıyı ve cabuk cevaplar alırsın.

teşekkürler gocayörük en azından denemeye deger..

3xTRa
    Katılımcı

Yuhhhh oyle saçmalık mı olur 2016 ya verselermiş manyak bunlar ya

çok merak ediyorum benim gibi son günlerde randevu alıp boyle ileri bir tarih verilen varmı acaba ??

beklemekte
    Katılımcı

Oha diorum yani gercekten insanlarin sabriyla psikolojisiyle oynuyorlar randevusu dert beklemesi ayri dert herseyi sitres offoff:) offoff:)

3545
    Katılımcı

AyNi durumu bende yasadim ben eylül ayında aradim idata firmasını ve bana 29 ocaga randevu vermişlerdi eşim almanca mail yazdi ve vize başvurumu 6 ocaga çektiler.

3xTRa
    Katılımcı

AyNi durumu bende yasadim ben eylül ayında aradim idata firmasını ve bana 29 ocaga randevu vermişlerdi eşim almanca mail yazdi ve vize başvurumu 6 ocaga çektiler.

kardeşim mailin içerigi neydi yani geçerli bi sebebiniz varmıydı ? çünkü doğum harici pek umursamıyolar diye biliyorum..

munih
    Katılımcı

biz bir hafta once arkadasim icin aldik 28 mayisa verdiler izmirden. hatta ocak ayinin sonlarinda bos gun var evraklriniz hazirsa ogunu verelim dediler ama mayisi aldik biz.sizinki neden bukadar gec bilmiyorum

uğurrrr
    Katılımcı

arkadaşlar bugün itibari ile idata firmasını arayarak antalyada ikamet ettiğim için izmirden aile birleşimi için vize başvuru randevusu aldım 22 temmuz'a verdiler. 3 ay olsa neyse dicem neredeyse 7 ay sonrasına vize randevusu olurmu ya ? varmı izmirden yeni randevu alan benim gibi ? :(

kardeşim doğrudur ankaradanda şuanda temmuz ayına randevu veriyolarmış öyle duydum

3xTRa
    Katılımcı

biz bir hafta once arkadasim icin aldik 28 mayisa verdiler izmirden. hatta ocak ayinin sonlarinda bos gun var evraklriniz hazirsa ogunu verelim dediler ama mayisi aldik biz.sizinki neden bukadar gec bilmiyorum

allah allah nasıl olur ya okadar ısrar ettim kesinlikle temmuzdan once randevu veremeyiz boş yer yok dediler siz nasıl aldınız :S

serkantan
    Katılımcı

Arkadaslar ben idataya aile birlesimi hakkinda soru sormustum ve sonrada dedim ki eger simdi randevu alirsam hangi tarihe veriyorsunuz . 15.02.2014 . Tesekkür ettim kapattim . Ertesi gün randevu almak icin tekrar aradim 24.01.2014 e tarih vediler. Vallahi onlardaki sistem nasil bilmiyorum ama . Calisanina göre degisiyor herhalde . Sonradan aramanin bana 20 gün kazanci oldu. Ama benim vize yaklasik 84 günde cukti o ayri olay

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.