6 OCAK ANKARA SINAVI

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Seyyahh
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar bugün ankarada sınava girdim ve sizler için belki de faydalı olabilecek bilgiler vermek istiyorum.

Merakla beklenen mail-mektup bölümünde

Sie wollen ihren Freund Max in Hamburg besuchen.

–  einen Tag spater
    –  Warum spater
    –  Er soll Sie abholen.Ankunft: 12.06.  12.00 Uhr

çıktı.kartlar bölümünde ise bana 5 euro (haben Sie dedim,strasse çıktı daireniz kaçıncı caddede dedim,tuzluk çıktı rica ederek tuz istedim biz 3 kişi son grup olduğumuz için 3 kart çektik gibime geliyor :) sınav heyecanıyla onu da unuttum :) arkadaşlar ben sınav öncesi aşırı heyecan yapmıştım stres yapmıştım burdan tecrübeli arkadaşların rahat olun sözlerini okuduğum zaman rahat olmak elimizde sanki diyesim geliyordu ama gerçekten de ne kadar rahat olursanız o kadar sınavınız iyi geçecektir ben buna inandım.inanırmısınız ben bitirdiğimde sınavın bitmesine yarım saatten fazla vardı.şansıma iyi bildiğim ve zorlanmadığım mektup çıktı.zaten kitapçığı açar açmaz mektuba baktım :) ok dedim bu iş bitti.
    tabi sonrasında sözlü heyecanı başladı.en sona kalmak da çok kötü bütün stresi heyecanı sanki sen topluyorsun :)

Neyse bundan sonraki arkadaşlara sınavlarda başarılar,ALLAH yardımcınız olsun inş sağsalim sınavı atlatır sevdiklerinize kavuşursunuz.bakalım sınavdan kaç alacaz.

Herkese BAşARILAR…

Seyyahh
    Katılımcı

Sınav Sonucum Geldi Kazanmışım.

Darısı Sınava girecek tüm arkadaşlara olsun İnşallah.

dance:) halayy:) yuppi:) okey:)

şimdi Sıra Vize İşlemlerinde.Onuda Hayırlısıyla geçtik mi bu iş tamamdır.

kadriye_01
    Katılımcı

tbrk ederim inşallah vize başvurunuzda çok kısa sürede sonuçlanıp eşinize kavuşursunuz ALLAH yar ve yardımcımız olsun

aysunnn
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar bugün ankarada sınava girdim ve sizler için belki de faydalı olabilecek bilgiler vermek istiyorum.

Merakla beklenen mail-mektup bölümünde

Sie wollen ihren Freund Max in Hamburg besuchen.

–  einen Tag spater
    –  Warum spater
    –  Er soll Sie abholen.Ankunft: 12.06.  12.00 Uhr

çıktı.kartlar bölümünde ise bana 5 euro (haben Sie dedim,strasse çıktı daireniz kaçıncı caddede dedim,tuzluk çıktı rica ederek tuz istedim biz 3 kişi son grup olduğumuz için 3 kart çektik gibime geliyor :) sınav heyecanıyla onu da unuttum :) arkadaşlar ben sınav öncesi aşırı heyecan yapmıştım stres yapmıştım burdan tecrübeli arkadaşların rahat olun sözlerini okuduğum zaman rahat olmak elimizde sanki diyesim geliyordu ama gerçekten de ne kadar rahat olursanız o kadar sınavınız iyi geçecektir ben buna inandım.inanırmısınız ben bitirdiğimde sınavın bitmesine yarım saatten fazla vardı.şansıma iyi bildiğim ve zorlanmadığım mektup çıktı.zaten kitapçığı açar açmaz mektuba baktım :) ok dedim bu iş bitti.
    tabi sonrasında sözlü heyecanı başladı.en sona kalmak da çok kötü bütün stresi heyecanı sanki sen topluyorsun :)

Neyse bundan sonraki arkadaşlara sınavlarda başarılar,Allah yardımcınız olsun inş sağsalim sınavı atlatır sevdiklerinize kavuşursunuz.bakalım sınavdan kaç alacaz.

Herkese BAşARILAR…

slm arkadaşım öncelikle hayırlı olsun darısı tüm sınava gireceklerin başına inşallah bana çıkan kartlar çıkmış sanada bana da euro tuz çıkmıştı bnde wekseln ve geben demiştimm kartlarda 25 puan net almıştım,çok kolay sınav korkulacak hiç bişi yok bunları bnde çok duydum ama yinede heycanım geçmedii sonrada sınav gününe kadar hiç heycan yapmadım ve çoook rahat geçti sınavım ne kadar rahat olursanız okadar çok anlarsınız emin olunnn…

Seyyahh
    Katılımcı

Allah Razı Olsun iyi dilekleriniz için.

RAbbim bu yolda sevdiklerine kavuşabilmek için emek sarfedip kavuşma isteğinde olan herkesin yardımcı olsun.Sınava girecek arkadaşlara tekrardan kolay gelsin başarılar.

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.