5 Nisan Ankara vize görüşmesi

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    berivan..
    Katılımcı

Dün vize görüşmem vardı ve gayet güzel geçti almanca sadece kendinizi tanıtırmısınız dendi onun dışında nerde tanıştınız nasıl tanıştınız gibi sorular soruldu….Ve bana ups takip numarası verildi yanlız numarayı yazıyorum böyle bi kayıt yoktur deniyor yanlış mı yazıyorum acaba arkadaşlar ?

berivan..
    Katılımcı

arkadaslar 09 04 2011 thy ataturkten frankfurta
    sabah 08 20 ucuyorum tam 1 ay surdu Allah'ım ıysAllah sızlerde hemen alırsınız

Hayırlı olsun kardeşim çok sevindim senin adına Rabbim bu durumda olan herkesi kurtarsın…

anatolia_active
    Katılımcı

saolasın allah sizlerede göstersin kimse sevdiğinden ayrı kalmasın

saskin64
    Katılımcı

arkadaslar 09 04 2011 thy ataturkten frankfurta
    sabah 08 20 ucuyorum tam 1 ay surdu Allah'ım ıysAllah sızlerde hemen alırsınız

hayırlı olsun…franfurtta mı ınıyon bende oraya ındım polıs cevırdı gumrukte butun esyalarıma baktı gelırken bır kutudan fazla 1 lt den fazla ıckı alma ceza yersın dıkkat et bırısı cıftlı karton sıgaradan almıs gumruk cezası yedı… hayırlı yolculuklar….

anatolia_active
    Katılımcı

ok kardes sıgara almam zaten bı ben ıcıyorum sıgara bı kac paket alırım yanıma okadar vakıt gecmıyo ya sabah olsada ucaga bınsemde gıtsem artık

4 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 19 arası (toplam 19)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.