5 ay sonra sonunda vizem elimde

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    suuu
    Katılımcı

clap:)  uzun bi süre sonra vizem az evvel geldii..darisi beleyenlerin basina..

asmem6544
    Katılımcı

Hayırlı olsun kardeşim.Darısı bizim başınıza.Ne zeman başvurdun sen ve eşin alman vatandaşımıydı.biraz anlatırmısın.kira ve maaş ne kadar…
    Tekrar hayırlı olsun Allah C.C utandırmasın..

suuu
    Katılımcı

cok tesekkür ederimm..ben muracatimi 23martta yaptim bugun geldii..uzun bi süre bekledimm anlicaginizz aradik bi haftaya kadar dediler aricaz söylücez die ozamandan buzamana 6 hafta gecti..esim türk vatandasi..evimiz kira degil..maasi konusunda cok fazla bilgim yok..ikimizinde illk evliligi akraba bagida yok ama uzun sürdü..darisi basiniza insallah cok beklemezsiniz..

haberci
    Katılımcı

çok beklemissiniz yav:(ama degmiş sonucta tebrikler,Allah hayırlı ugurlu etsin inş…..istanbuldan mı başvurmustunuz? almanyadaki yabancılar dairesi ne zaman onay verdi?ve ne zaman vizeniz elinize gecti?tarihleri yazarsanız sevinirimm..

suuu
    Katılımcı

ewet istanbuldan basvuru yaptim..onay verdik die haber geldi onun ardinda 3 gun sonra elimdeydi ama toplam 5 ay sürdü sanirim evraklarimizi kenari koyup unutmuslar ustune düstük kisa zaman sonra cikti

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.