5 ay oluyor hic ses yok

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    arkadas29
    Katılımcı

selam arkadaşlar benim durumda bence olan yok cünkü 5 aya girıyor halen hic bir ses yok yani ufak bir ses bile bu nasıl iştir anlayan varmı ordaki polis eşime gelme diyor birsey olsa size haber ederiz diyor ama hic haberde yok yani daha hic birsey istemedliler 30 euro dan baska o da 4 ay oluyor ne olacak bunun sonu ??? offoff:)

EL-TURCO
    Katılımcı

kolay kolay red veremezler sadece evlilige inanmazlarsa red gelir sizin ama durumunuz karisik sadece aile birlesimi degil.iltica basvurusu.kacak kalma vb vb ..almanyaya giris yasagi ne kadar aldiniz?para cezasi aldiniz mi?ödeme yaptiniz mi?ve ve bir avukata danissaniz almanyada bence cok faydasi olur sizin icin.belki karar verilmeden yapabilecek seyler olabilir.

arkadas29
    Katılımcı

avukatlık bırsey göremedık aslında benım girme yasagım olup olmadıgına bılmıyordum söylemedıler bana cünkü ama ben evlenmeden önce sordurdum dedıler 5 yıldan sonra dosya kapıyor ve ne olursa olsun sorun cıkmaz yanı girme ysagı para falan bırsey olmuyormus kendıler dedı
    tek bizde istenilen 30 euro du onuda verdık dedıler bız sıze haber ederız ve halen haber yok

EL-TURCO
    Katılımcı

dedigim gibi arastirma yapiliyor.tavsiyem esinizin orda bir hukuk danismanina konuyu aktarmasi yardimi olacaktir!kolay gelsin..

nur71
    Katılımcı

Bence herşey yolunda gidecek Allahın izniyle,ben öyle hissediyorum.

furdom
    Katılımcı

Bence Allahin izniyle vizenizi alacaksiniz, ama biraz sabir Dosyaniz kapandiysa büyük ihtimalle alirsiniz Vizeyi. Peki sizden neden 30 Euro aldilar? Esiniz Alman Vatandasiysa almamalari lazim, ama isiniz olsunda 30 Euro önemli degil okey:)

arkadas29
    Katılımcı

30 euro almanyadan yurtdısı edılen herkesten alınıyormus bu posta parasıymıs yanı bır göstermelık girme yasagı kaldırılması

furdom
    Katılımcı

30 euro Almanya’dan yurtdısı edılen herkesten alınıyormus bu posta parasıymıs yanı bır göstermelık girme yasagı kaldırılması

anladim

SABIR95
    Katılımcı

bekle belki bir gün sonuç alırsınn

arkadas29
    Katılımcı

sen önce sonuc bosverde basvuru yap bence :D

SABIR95
    Katılımcı

oda olur sen merak etme çok az kaldı.bu arada şaka bir yada gerçekten işallah en kısa zamanda hayırlı haber alırsın.

10 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 25 arası (toplam 25)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.