5 ay oluyor hic ses yok

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    arkadas29
    Katılımcı

selam arkadaşlar benim durumda bence olan yok cünkü 5 aya girıyor halen hic bir ses yok yani ufak bir ses bile bu nasıl iştir anlayan varmı ordaki polis eşime gelme diyor birsey olsa size haber ederiz diyor ama hic haberde yok yani daha hic birsey istemedliler 30 euro dan baska o da 4 ay oluyor ne olacak bunun sonu ??? offoff:)

KAZENIS
    Katılımcı

Rabbim Yardimcin oLsun !

arkadas29
    Katılımcı

sag ol arkadasım yakında kafayı yiyecegiz galiba bu kadarda olmaz vallah bunlar nasıl insan

KAZENIS
    Katılımcı

Valla ne desen hakLisin ! Hic biseyde belli oLmuyorki bi bakiyorsun 20 günde Vize gelio bi bakiosun 1 yiL oLmus hic bisey yok ortaLikda !!

gülümse35
    Katılımcı

selam arkadaşlar benim durumda bence olan yok cünkü 5 aya girıyor halen hic bir ses yok yani ufak bir ses bile bu nasıl iştir anlayan varmı ordaki polis eşime gelme diyor birsey olsa size haber ederiz diyor ama hic haberde yok yani daha hic birsey istemedliler 30 euro dan baska o da 4 ay oluyor ne olacak bunun sonu  ??? offoff:)

allah yardımcın olsun bizde başvurduk bekliyoruz daha yeniyim ama merak ettim avukat falan devreye soksaydın olmaz mı ? yani gerçekten çok uzamış bence bişeyler yapılmalı..

arkadas29
    Katılımcı

avukatlık birsey ortada yokki yani biz arastıryoruz diyorlar yani insan bilse birsey yapar ama ellimiz baglı sekılde

canan86
    Katılımcı

pek hangi şehirde eşiniz?

arkadas29
    Katılımcı

berlin aslında bunlar sehirle alakalı seyler degıl bence

umut_88116
    Katılımcı

slm bencede sehirle alakası yok bencede tamamen şans ben baswuruya gitigimde sınıf arkadaslarıyla gitik 8 kişiydik benm ve kız arkadasın 19 gnde geldi diğerleri daha beklemede ewrakları bile istememişler onlardan arkadas ise berline gidecek onunda benm gibi 19 gnde geldii bnde nürnberge yolcuyummm ALLH SABIRLAR WERSİN.19 gun nasıl gececek diye kafayı yedım ya size nedemeli hayırLISI OLUR İNşş

KAZENIS
    Katılımcı

Umut simdi senin yerinde oLmak vardi :) yolculuk ne zamana hayirLisiyla ?

NİLSENAM
    Katılımcı

hayırlısı olsun,inş.en kısa zamanda bir cevap alırsın… :) :) :)

umut_88116
    Katılımcı

inşş sizde alırısınız cuma gunu kısmetse ucuyorummm

EL-TURCO
    Katılımcı

selam arkadaşlar benim durumda bence olan yok cünkü 5 aya girıyor halen hic bir ses yok yani ufak bir ses bile bu nasıl iştir anlayan varmı ordaki polis eşime gelme diyor birsey olsa size haber ederiz diyor ama hic haberde yok yani daha hic birsey istemedliler 30 euro dan baska o da 4 ay oluyor ne olacak bunun sonu  ??? offoff:)

basvuru sekli ne idi?eger olaylari biraz detaylari ile anlatabilirseniz belki yardimci olabiliriz.basvuru sekli mesela aile birlesimi,iltica.almanyada evlilik vb vb????ilk verilen evrak ne idi.yazilan ne sebep ne cevap veren daire neresi????

arkadas29
    Katılımcı

kısa anlatayaım aile birleşimi yaptık o yüzden vize basvurusu yaptık ben 9 yıl önce almanyadan yurtdışı edıldım sebeb oturum izni olmadıgı icin ve ben eskıden orda iltica ettım sorna kacak kaldım bır yıl falan ama bu sorun degıl cünü basvuru yapmadan önce polise sorduk deıler gelebılır herhangı bır sorun yok dıye cunku 5 yıldan sonra dosya kapanıyormus esım alman vatandası baska da bırsey yok bence anlatılacak

EL-TURCO
    Katılımcı

o zaman bende kisaca anlatayim.dosyanin sahte evlilik olup olmadigi arastiriliyor.daha önceden sabikali oldugunuz icin.cünkü iltica basvurusu yapmissiniz kabul edilmemis..iltica dosyalari daha cok dikkatle incelenen dosyalardir.simdide evlilik oldugu icin bu kadar sürmesi normal. kolay gelsin…

arkadas29
    Katılımcı

senin tahmın ne olacak red mı verecekler yoksa ne yapacaklar ve sence ne zaman cevap gelır

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 25)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.