4 Nisanda izmirden franfurt yolcusu kalmasın…

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    saskin64
    Katılımcı

4 nisana bıletımı aldım arkadaslar…vızemde çalışma ıznımde varmıs orda sadece bı oturum alacakmısım…şimdiye kadar ailemden ayrı kalmadım.bi yandan sevinıom bı yandan uzuluom…Allahım inşallah sizlerin vizlerini de en kısa zamanda çıkartır…dualarım sizinle…utku….

sngl-bll
    Katılımcı

cok sükür bizim de vizemiz cikti,3.basvuruda kabul oldu .20 martda esim de frankfurta  halayy:)geliyor. halayy:) halayy:) halayy:) halayy:)

by_ZET
    Katılımcı

hayırlısı utku arkadaşım… yolun açık olsun.. inşşallah bundan sonraki hayatın daha da iyi olr… senin uçtuğun gün benimde eşimin yabancılar polisinde termini var.. inşallah o günde benim vize onayım gelir.. artık sabrım kalmadı. ama  allahtan hayırlısıyla olur onay gelir o gün… sana mutlu bir gelecek diliyorum kardeş.. bende ir egeli manisalı toprağın olarak bunu diliyorum… iyi uçuşlar :d

sngl-bll
    Katılımcı

arkadslar biz de egeliyiz aydin ve denizli:)))

c3t1n
    Katılımcı

saskin arkadasim hayirli olsun calisma izni burda tekrar veriyorlar cünkü vizede olan calisma izni 3 ay gecerli…
    @bye_ZET bana 31.03 randevu verdiler

by_ZET
    Katılımcı

sngll  :D efe horoz

by_ZET
    Katılımcı

çetin kardeş ben sana demedim mi bu hafta cevap gelir diye .. sen bide şanslısın
    bize 4 nisana verdiler
    size 31 mart :D

c3t1n
    Katılımcı

çetin kardeş ben sana demedim mi bu hafta cevap gelir diye .. sen bide şanslısın
    bize 4 nisana verdiler
    size 31 mart :D

zaten bide sizden gec verselerdi kafayi yerdim sanirim esim 31.01 basvuru yapti sen bi hafta sonra o yönden randevuda bi problem yok ikimizde ayni zamanda gidecegiz hemen hemen gün olarak bakilrsa…

by_ZET
    Katılımcı

çetin süpersin. matematiksel olarak öyle tabşi.. bakarsın beraber uçarız :D

c3t1n
    Katılımcı

çetin süpersin. matematiksel olarak öyle tabşi.. bakarsın beraber uçarız :D

:D eger randevudan sonraki hafta vize gelirse ondan sonraki hafta uccaz esimle biz istanbul atatürkden istanbulda bi hafta felan güzel vakit gecirmek istiyoruz sinav yüzünden hicbisey yapmadik…

by_ZET
    Katılımcı

valla onay gelsin bende 1 haftaya uçacam ama izmir adnan menderes ten… hayırlısı ..inşallah vizeleri alıncada bu yazdıklarımızla dalga geçerizz..

by_ZET
    Katılımcı

ya bu arada  çetin bu ludvinghafen nerede?

c3t1n
    Katılımcı

ya bu arada  çetin bu ludvinghafen nerede?

ludwigshafen? mannheimda…

by_ZET
    Katılımcı

RHEINLAND PFALZ EYALETİNDE OLUYOR DEMİ

c3t1n
    Katılımcı

RHEINLAND PFALZ EYALETİNDE OLUYOR DEMİ

evet

berqsan
    Katılımcı

@by_ZET    özelden mesajla sormussun, Ludwigshafen detaylı sekılde aktardım. İnşAllah yeterli olur.. Hayırlı yolculuklar arkadasım… okey:)

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 17)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.