~~~~~~ 4 MAYIS ANKARA SINAVI ~~~~~~

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    leonil
    Katılımcı

EVET ARKADAşLAR GUN BELLİ OLDU  okey:)

mutim2
    Katılımcı

Kardeşim Maraton başladı desene artık :) Hadi hayırlısı kafana ne takılırsa buraya yaz oldumu , ne gerekiryosa araştırır sıkıntını çözeriz, ayrıca http://www.almanca.rcegitim.com sitesinde Aile birleşimi bölümünde  36. videodan 42. videoya kadar mektup örnekleri anlatılıyor bol bol izle ve calıs cok yararı olacaktır emin ol.. en iyi puanların sana bildiğin seylerden gelecektir. mektup ve konusmadan diyerlerinden de iyi şeyler alacana eminim… Dualarımız senilee kardeşim , Allah kolaylık nasip etsin zihin açıklığı versin sana…

Sen sistemli çalış, bol bol yazarak calıs hem kursda hemde evde temize gececeğin defterin olsun. KART sorularını aldın sen demi? hadi kardeşim birşey takılırsa yaz buraya

~~~~~~ HERşEY 4 MAYIS ANKARA SINAVI İÇİN :) ~~~~~~

leonil
    Katılımcı

Kardeşim Maraton başladı desene artık :) Hadi hayırlısı kafana ne takılırsa buraya yaz oldumu , ne gerekiryosa araştırır sıkıntını çözeriz, ayrıca http://www.almanca.rcegitim.com sitesinde Aile birleşimi bölümünde  36. videodan 42. videoya kadar mektup örnekleri anlatılıyor bol bol izle ve calıs cok yararı olacaktır emin ol.. en iyi puanların sana bildiğin seylerden gelecektir. mektup ve konusmadan diyerlerinden de iyi şeyler alacana eminim… Dualarımız senilee kardeşim , Allah kolaylık nasip etsin zihin açıklığı versin sana…

teşekurler arkadaşim Allah hakkimizda hayırlı olani versin…surekli takip ediyorum zaten bakiyorum araştiriyorum…Sıkı bi 3 hafta olacak. inş. iyi bi notla gelecegim

Sen sistemli çalış, bol bol yazarak calıs hem kursda hemde evde temize gececeğin defterin olsun. KART sorularını aldın sen demi? hadi kardeşim birşey takılırsa yaz buraya

~~~~~~ HERşEY 4 MAYIS ANKARA SINAVI İÇİN :) ~~~~~~

susgun
    Katılımcı

3 mayısta ben :) ALLAH yardımcımız oLsun..korkuorum ama ben :(

mutim2
    Katılımcı

3 mayısta ben :) Allah yardımcımız oLsun..korkuorum ama ben :(

susgun kardeşim bak onca sey yazdık , anlattık lütfen.. niye korkuyosun kendini yetirsizmi görüyosun ki korkuyosun? mantıklı düşünmeye davet ediyorum seni, aylarca emek verdiğin birşeyi , basit ve yenebileceğin bir iç güdüsünün eline verme… Hayatta birşeyleri aşman için bu sınava girmemiz gerekiyor  öyleyle herkesin girdiği bir sınava neden bizde giremeyelim ki, içinde heyecan olsun ama tatlı bir heyecan korkuya yer yok.. sen calısmana bak bilgiler toplamaya bak oldumu merak etme

susgun
    Katılımcı

hayırlısı neyse o oLsun..temeLLimiz hepimizin sınavı qeçmesi..inş ALLAH ayrdımcımız oLur .

mutim2
    Katılımcı

olur olur sen merak etme , dualarını eksik etme , derslerine calıs yeter.. anlamaya calıs yetr.

susgun
    Katılımcı

sınavım bitti :( mektupta başarılı deildim :( sözlü kısımda bana deqişik sorularda sordular..adananın kodunu,ismimi kodlamayı sordular..yaptım..inş kazanırım ama pek ümitli deqilim :(  Ama herşeye raqmen ALLAHtan ümit kesilmez…sınava qirecek arkadaşım sakın heyecan stres yapma…ben son 15 dakika dediklerinden sonra cok strese qirdim..son 15 dkikamda daha ben form kısmındaydım..heyecan stres yaptım cok aqladım :( başarılar diliyorum..dediqim qibi sakın heyecn yapma sakın..

mutim2
    Katılımcı

sınavım bitti :( mektupta başarılı deildim :( sözlü kısımda bana deqişik sorularda sordular..adananın kodunu,ismimi kodlamayı sordular..yaptım..inş kazanırım ama pek ümitli deqilim :(  Ama herşeye raqmen Allah'tan ümit kesilmez…sınava qirecek arkadaşım sakın heyecan stres yapma…ben son 15 dakika dediklerinden sonra cok strese qirdim..son 15 dkikamda daha ben form kısmındaydım..heyecan stres yaptım cok aqladım :( başarılar diliyorum..dediqim qibi sakın heyecn yapma sakın..

şİTTT, KENDİNİ TOPARLA BAKAYIM. BU NE KARAMSARLIK. Allah HERşEYİN ÖNCELİKLE HAYIRLISI NASİP EDER, DİLERİM AllahDAN İNSAllah  KALBİNE GÖRE HAYIRLI BİR HABERLER ALIRSIN.

leonil
    Katılımcı

sınavım bitti :( mektupta başarılı deildim :( sözlü kısımda bana deqişik sorularda sordular..adananın kodunu,ismimi kodlamayı sordular..yaptım..inş kazanırım ama pek ümitli deqilim :(  Ama herşeye raqmen Allah'tan ümit kesilmez…sınava qirecek arkadaşım sakın heyecan stres yapma…ben son 15 dakika dediklerinden sonra cok strese qirdim..son 15 dkikamda daha ben form kısmındaydım..heyecan stres yaptım cok aqladım :( başarılar diliyorum..dediqim qibi sakın heyecn yapma sakın..

gunaydinnn herkese…biraz sonra sinava gidiyorum herkesin dualarını bekliyorum …susgun arkadaşim sende umitsizlige kapilma inş. iyi bi sonucla haberdar edersin bizleri….coz az bi heyecan var inş.. iyi gecmesi dilegiyle….

mutim2
    Katılımcı

gunaydinnn herkese…biraz sonra sinava gidiyorum herkesin dualarını bekliyorum …susgun arkadaşim sende umitsizlige kapilma inş. iyi bi sonucla haberdar edersin bizleri….coz az bi heyecan var inş.. iyi gecmesi dilegiyle….

Leonil kardeşim dualarınımız ve kalbimiz seninle Allah zihin açıklığı verir insallah, huzur ve ferah içinde sınavını geçirirsin , en kısa zaman da da bizlere mutlu haberlerinle gelirisn..

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

inşallah başraıcaksın leonil
    dualarımız senınle

yolun bahtın zihnin acık olsun

susgun
    Katılımcı

alkis:) kazandımmmmmmmmmmmmmm  ..darısı herkesin başınaaa  … duaLarım sizlerleeeeeeee

mutim2
    Katılımcı

alkis:) kazandımmmmmmmmmmmmmm  ..darısı herkesin başınaaa  … duaLarım sizlerleeeeeeee

SUSGUN KIZIMIZ ONCA DERT ETMESİNE DEYMİşMİ ACABA BİR KARAMSARLIK BULUTU ALMIS BASINA GİDİYOR.. BUGUN GÜZEL GÜZEL HABERLER ALIYOR.. KARDEşİM BUNDAN SONRAKİ YAPACAKLARINDA ALLAH KOLAYLIK VERSİN SANA.

ask kızı
    Katılımcı

kazandıgına sevindim inşallah bundan sonraki hayatın istedigin gibi ilerler….

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

TEBRİKLER ARKADASIM

BAşARILARININ DEWAMINI DİLERİM

EE SINAV NASILDI

NELER CIKTI BAKALIM KAÇ ALDIN ?

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 18)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.