;)~~~~~~4 MAYIS 2010~~~~~~;)

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    leonil
    Katılımcı

yuppi:)SAAT 17:00 İTİBARİYLE KAZANDİMMMMMMMM halayy:)

leonil
    Katılımcı

ARKADASLAR 2 GUNDUR KENDİ KENDİMİ YEDİM AMA BGN HAYIRLİ HABERLER ELİME ULASTİ.88 ALMİşİM .COK MUTLUYUMM …..DARİSİ TUM SINAVA GİRENLERİN BASİNA. okey:)SİNAV BİLGİLERİNİ EN KİSA ZAMANDA SİZLERLE PAYLAşACAGİM.

endoplazmikretikulum
    Katılımcı

tebrıkler arkadasım
    gercekten cok sevındık
    inşallah bundan sonrasıda kolay ve cabuk gecer
    başarılarının devamını dılıyoru

Allah utandırmasın

leonil
    Katılımcı

tebrıkler arkadasım
    gercekten cok sevındık
    inşAllah bundan sonrasıda kolay ve cabuk gecer
    başarılarının devamını dılıyoru

Allah utandırmasın

Dualarını eksik etmeyen herkese cok tesekur ederim..Allah herkese nasip etsin bu duyguyu..

leonil
    Katılımcı

Öncelikle sınava girecek olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim ve kesinlikle heyecan yapmamalarını oneririm.benim sınavım cok az heyecanla gecti.elimden geldigince panik yapmadim cunku bildigim seylerdi ve ne kadar panik yaparsam o kadar kaybedecegimi  biliyordum.ortam gayet sıcak oyle denildigi gibi sert bir ortam yok.hocalar samimi ve yardimci.cunku onlarda farkındalar bizlerin nekadar heyecanlı oldugumuzun.zaten onlar anliyorlar hemen bilip bilmedigini.
    —ilk bolum olan hörenle>>>>>basladik.en tereddut ettigim bolum horendi.
    —daha sonra lesen>>>>>tam puan aldigim bolumlerden biri.iyi okuyup anlayınca hersey cok kolay….
    —schreiben>>>>>>>>>burda bir form doldurma ve mektup vardi.
    Form bir hotele rezervasyonla ilgiliydi.yetişkin sayısı,kac kişi oldukları,cocukların yaşları,kac kişilik oda istedikleri,ve ayrıliş tarihiydi istenenler…….

Mektup ise bir tatile gidiyorsunuz ve  arkadasınıza evinin anahtarını bırakacaksınız.
    -nereye tatile gideceginizi
    -ne kadar süre evde olmayacaginizi
    -adresinizi ve telefon numaranızı yazmaniz istenmekteydi.
    Ben mektupla kitapcik uzerinde ugrasirken 20 dk kaldı dendi ve bir hoca geldi yanima cevap kagidina gecirmemi zamanımın az kaldigini belirtti.bende hemen kagida yazdim ve son cumlelerimdi.son 5 dk dendi.ve sinav boylece tamamlandi.

—15 dk aradan sonra sprechen ile devam ettik.tam puan aldigim 2. bolum:)
    kendimi tanittiktan sonra bana sehrimi hecelememi ve orası ile arasındaki mesafenin kac km oldugunu sordu.
    -kartlar da BANK ve WOHNUNG cikti.
    -Ricalarda ise UHR ve OBST cikti.

mutim2
    Katılımcı

hadi gözün aydın kardeşim, Allah bundan sonraki işlerinde de böyle kolaylıklar nasip eder insallah…

leonil
    Katılımcı

okey:) inş. mutim Allah herkesin yardımcısı olsun…..

susgun
    Katılımcı

tebrik ederim leonil..    ptesi aryorum ben vize için..pteside pasaport cıkartıorum :)

roman
    Katılımcı

tebrikler hayirli olsun arkadaslar her ikiniz icin de susgun ve leonil.insAllah bu güzel haber gibi vizenizide müjdelersiniz.

leonil
    Katılımcı

tebrikler hayirli olsun arkadaslar her ikiniz icin de susgun ve leonil.insAllah bu güzel haber gibi vizenizide müjdelersiniz.

İnş arkadasımm…. ;)

ask kızı
    Katılımcı

hadi gözün aydın ins hersey istedigin gibi olur  cok tesekkür ederim arkadas bilgileri paylastıgın için=)

leonil
    Katılımcı

hadi gözün aydın ins hersey istedigin gibi olur  cok tesekkür ederim arkadas bilgileri paylastıgın için=)

tesekur ederim…..Ne demek arkadasim birazda olsa yardımcı olabildiysem ;)

canımsın_
    Katılımcı

tebrik ederim leonil arkadas darısı herkezın basına herkez kurtuluyo yavas yavas  alkis:) yuppi:)

12 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.