4 günde vizemi aldim

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Star
    Katılımcı

Selamin aleykum  beyler bayanlar  ,,

Vizemi aldim  izmirden basvurdum

Basvuru  tarihim  18.01.2018
                              22.01.2018  Esim onaylatti yabancilar subesinden
                              24..01.2018  Yani  4 gun sonra vizem geldi zz

COK DERAYLİ BİLGİYİ SONRA YAZACAM  Allah BEKLİYENLERİN YOLUNU ACİK ETSİN
    COK SEVİNEMİYORUM CUNKU  SİTEDE  30 gunden 100 gune kadar bekliyen var ..  ama yemin ederim  vizem  4 gunde CİKTİ ..      ordan onay eleikten sonra 2  gunde elime geldi…

Oranin onaylamasi lazim ondan sonra hersey tamamdir…  Ustumdeki sok  atim daha sonra yazicam detayli  bilgileri

ERTu52
    Katılımcı

Selamin aleykum  beyler bayanlar  ,,

Vizemi aldim  izmirden basvurdum

Basvuru  tarihim  18.01.2018
                              22.01.2018  Esim onaylatti yabancilar subesinden
                              24..01.2018  Yani  4 gun sonra vizem geldi zz

COK DERAYLİ BİLGİYİ SONRA YAZACAM  Allah BEKLİYENLERİN YOLUNU ACİK ETSİN
    COK SEVİNEMİYORUM CUNKU  SİTEDE  30 gunden 100 gune kadar bekliyen var ..  ama yemin ederim  vizem  4 gunde CİKTİ ..      ordan onay eleikten sonra 2  gunde elime geldi…

Oranin onaylamasi lazim ondan sonra hersey tamamdir…  Ustumdeki sok  atim daha sonra yazicam detayli  bilgileri

Evet kralı alkışlıyoruz kardesim çok çok sevindim bu bir rekor ☺☺

yeniceri57
    Katılımcı

hayirli olsun. en hizli saonuclanan vize valla tebrik ederim. pasaport ulastimi eline

Nesibi
    Katılımcı

Harika wallla gozunuz aydin umarim diger islerinizde boyle cabuk halolur.

Alanyatolga
    Katılımcı

Bnde 16.02.2018 başvurdum.eşim alman vatandaşı(çifte) bnden kargo dahil hiç para almadılar bi kelime bile almanca sormadılar şukadar sürer de demediler ilişkimiz hakkında sorular sordu.çıktım gittim  anlamadım bişey iyimi kötümü

bykoz
    Katılımcı

Bnde 16.02.2018 başvurdum.eşim alman vatandaşı(çifte) bnden kargo dahil hiç para almadılar bi kelime bile almanca sormadılar şukadar sürer de demediler ilişkimiz hakkında sorular sordu.çıktım gittim  anlamadım bişey iyimi kötümü

dostum senın basına glenlerin aynısı birebir banada oldu sadece nerde tanıstınız  akrabanmı gibi soru sordu sonra hiç bir sey demeden evrakları aldı yolladı senınle aynı zamanda basvurmusum:)

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.