4 günde evraklarım ulaşmışşşşşş süperrrrr yaaaa

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    SABIR95
    Katılımcı

arkadaşlar ben 1 mayısta ankara konsoloslugunda evraklarımı teslim etmiştim.bugün eşim konsoloslugu aradıgında evraklarımı faxsla 4 mayısta yolladıklarını söylemişler.bu kadar kısa zamanda ulaşacagını hiç düşünmemiştim şuan gerçekten çook mutluyum işallah vizede bu kadar kısa zamanda çıkarrrrr.darısı diger arkadaşların başına İşALLAHH.allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu yollda AMİNNNNNN

eb_sel
    Katılımcı

arkadaşlar ben 1 mayısta ankara konsoloslugunda evraklarımı teslim etmiştim.bugün eşim konsoloslugu aradıgında evraklarımı faxsla 4 mayısta yolladıklarını söylemişler.bu kadar kısa zamanda ulaşacagını hiç düşünmemiştim şuan gerçekten çook mutluyum işAllah vizede bu kadar kısa zamanda çıkarrrrr.darısı diger arkadaşların başına İşAllahH.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu yollda AMİNNNNNN

Ya sabır senın adına sevındım .. bana ıse 1 ay sonra ancak gıder evrakların almanyaya dedı ıst. konsoloslugu :(

Chete66
    Katılımcı

almanyanin neresine basvuru yaptiniz ??

KAZENIS
    Katılımcı

HayirLi oLsun… insaLLah vizende bu kadar cabuk Sürede geLir..

Chete66
    Katılımcı

Eşiniz hangi numarayı aramış?
    Almanya'nın neresine gideceksiniz?

Bunları paylaşabilirmisiniz?

İnşallah vizeniz de kısa surede çıkar ve eşinize kavuşursunuz.
    Allah yardımcımız olsun…

SABIR95
    Katılımcı

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için arkadaşlar.umarım vizemde böyle kolay çıkar.darısı diger arkadaşların başına.ben almanyada WİLHELMSHAVEN e gidicem kısmet olursa işallahh.en kısa zamanda eşime kavuşmak dilegiyle bekliyorumm artıkkkk

efe20
    Katılımcı

pekı arkadasım ulastıktan sonra nezman gorusme ıcın cagırcaklar hemen  cagırcaklarmı yoksa evıne posta gelmesını beklıyecek mi esın?nasıl ıslıyor prosedur bılgın varsa paylasırmısın?

EL-TURCO
    Katılımcı

WİLHELMSHAVEN güzel yerdir.deniz kenarinda kücük bir liman sehiri.hayirlisi olsun sizin icin arkadasim.

SABIR95
    Katılımcı

ya arkadaşlar sadece evraklarımı faxslamışlar.daha pasaport ulaşmamış o yüzden bekliyorlar.evrakları faxsla pasaportuda ups ile yolluyorlarmış tr den.ya niye bukadar saçma şeyler yapıyorlar yaa uffff.

efe20
    Katılımcı

benım pasaportumu almadılar vıze basvurusunda pasaporttamı almanyaya gıdıyor sızınkını aldılarmı?

SABIR95
    Katılımcı

evet benim pasaportumuda aldılar konsoloslukta.sorunda orda zaten pasaportum ellerine ulaşmadıgı için eşimide görüşmeye çagıramıyorlar.bekliyoruz artık işallah haftaya pasaportum ellerine geçer.offffffff ya beklemek çook zormuşşş……

Chete66
    Katılımcı

Arkadaşım SABIR sabırlı olmalıyız.
    Evet gercekten cok zor oluyor gun saymak…

Zaten bildigimiz kadarıyla 2 hafta gibi bir surede ulaşıyor. Senin pasaportte 1 hafta sonraya kadar ulaşır ve eşinizde evraklarını teslim eder ve inşallah kısa surede vizeniz çıkar.

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Allah sabır versin arkadaşlar…

efe20
    Katılımcı

herkesın pasaportunu aldılarsa benımkı nıye hala elımde anlıyamadım dogrusu bılen varmı acaba nıye benımkınıde almadılar

Chete66
    Katılımcı

Benim evraklar da 1 günde gitmiş :) Ama orjinalleri degil. işlem yapılabilmesi için orjinallerinin ulaşması gerekiyormuş

SABIR95
    Katılımcı

işallah en kısa zamanda herşey yoluna girer yaa.her gün bu stresle yaşamak çok kötü.allah hepimize sabır versin gerçekten.

ayse.k2
    Katılımcı

sabır 1 mayısta konsolosluk tatil degilmiydi nasıl evrak teslim ettin

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 23)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.