4 ARALIK SINAVINDA ÇIKAN MEKTUP

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    esraaras
    Katılımcı

SIE MUSSEN REISEN.
    IHRE FREUNDIN CAROLA MÖCHTEN SİE BESUCHEN.
    IHR MÜSST TELEFONNUMMER UND ADRESSE GEBEN.
    WANN SIND SIE REISEN

HALLO LIEBER CAROLA,
    ICH ENTSCHULDİGE  MİCH.
    ICH MUSS REİSEN.
    İCH KOMME AM SONTAG UM 19:00 UHR NACH HAUSE.
    MEİNE ADRESSE İST ATATÜRK STR NR:7 MALTEPE UND MEİNE TELEFONNUMMER İST 333 …..
    MEİNE SCHWESTER İST ZU HAUSE.
    İCH WARTE AUF DEİNE ANTWORT.
    BİS AM SAMSTAG
    DEİNE FREUNDİN.
    İBRAHİM TATLISES :)

gamzee
    Katılımcı

slm esra ablacım..yaahh sen sınava girdin demi?nası geçtin walla bi kaç gündür hiç nete bakamıom meşgulum baya..inşallah ablacım geçersin sonuç gelincede yaz..ama ben sana inanıyorum..allah ın izni ile sen geçeceksin..nese öpüyorum ablacım tüm sınava girceklere başarılar…

aysunnn
    Katılımcı

gamzecim sen nerelerdesnnn bakemm msn de de yyoqsun özlettin kendini esra ablayla konuşmasam haber alamıyom sendenn tatlım ????

haeret
    Katılımcı

arkadaslar lütfen acil cevap verin ben sertikikami aldim konsolosluga teslim  ettim simdide bulamiyorum bi sorun cikarmi acaba

aysunnn
    Katılımcı

arkadaslar lütfen acil cevap verin ben sertikikami aldim konsolosluga teslim  ettim simdide bulamiyorum bi sorun cikarmi acaba

nasıl bulamıyorsunn anlamadım?zaten zertifikat konsoloslukiçin lazım telaş yapma yha :) vize için verdiysen alırsın geri ama emin deilsen bi ara sor konsolosluğa emin ağızdan bilgi al daha iiolur arkadaşım:)

haeret
    Katılımcı

saol arkadasim kesin teslim ettim onlar bana aslini verdi fotokabisini kendileri aldi eve  getirdim  ve bulamiyorum yani tekrar bana laziiim olurmu onu bilmek istedim sade tesekkürler

xmcraex
    Katılımcı

vize icin aldilarsa fotokopisini bi  sorun cikmaz sanirim.
    burada zaten sertifikanin yüzüne bakan yok :)

haeret
    Katılımcı

allah  razi olsun icime su serptiniz bide acaba ne zaman cikar vizem ben  4 ay önce basvursum sertifikam eksikti gecen teslim ettim

xmcraex
    Katılımcı

walla kardes süre konusunda beklemekten baska care yok.bende 4-5ay felan bekledim

8 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.