31. gun vizem elimde

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    huleeee
    Katılımcı

alkis:) dance:) halayy:)darisi tum bekleyenlerin basina esim turk vatandasi ve 31 gunde vizem cikti.cok guzel bir duygu insallah ayin 22 sinde almanyadayim

polar002
    Katılımcı

tebrik ederim darısı bizim başımıza :)

gülümse35
    Katılımcı

Gozün aydin arkadasimm dilerim hersey gonlunce olurr…darisi bkleyen tüm arkadaslara

gamzee
    Katılımcı

tebrik ederim arkadaşım.herşey gönlünce olsun.darısı bizlerin başına.ama bnm önce sınavım var.17kasım da gircem dua edin lütfen…inşallah geçerim.ve bnm gibi sınava gircek herkes geçer umarım.emekler boşa gitmez.sınavdan sonrada vize derdi başlar artk..offf offf…

huleeee
    Katılımcı

tesekkur ederim arkadaslar dua edecegim sizler icin ne sinavda nede vize basvurusunda korkulacak hic bir sey yok merak etmeyin

gamzelim555
    Katılımcı

tebrik ederim arkadaşım benim bi sorum olcak tı sana.benim kağıtlarım daha yeni gitti almanyaya ne kadar sürede tr ye yollarlar ve ne kadar sürede bana gelir bi fikrin varmı.eşim bi kaç güne kadar evraklarını yabancılar polisine verecek cevabını bekliyorum.benim eşimde türk vatandaşı.kağıtlarla ilgili hiç bi sorun yok.

serkem0103
    Katılımcı

TEBRIKLER BENDE BU GUN BASVURDUM  yuppi:)  alkis:)  ya:)  clap:)  dance:)  kop:)  okey:)

xmcraex
    Katılımcı

hayirli olsun kardes

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.