31.08.2010 almanya aıle bırlesım vıze basvurusu

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ozkancan20
    Katılımcı

vıze ılgılı konsolosluk          izmir
    vıze basvurusu                    31.08.2010
    almanya ya evrak ulasması 24.09.2010
    esıme mektup gelmesı        29.09.2010
    esımın gorusmeye gıtmesı  05.10.2010

Köln-Bonn
    Katılımcı

vıze ılgılı konsolosluk          izmir
    vıze basvurusu                    31.08.2010
    almanya ya evrak ulasması 24.09.2010
    esıme mektup gelmesı        29.09.2010
    esımın gorusmeye gıtmesı  05.10.2010

Insallah en kisa zamanda vizeniz cikar hocam,
    Allah yardimcimiz olsun

Hayirli aksamlar

dodo4132
    Katılımcı

Hayırlı sonucunuz yakında elinizde olur inşalah

ozkancan20
    Katılımcı

yarın esım gorusmeye gırıyor almanya da.fakat benı konsolosluktan cagırmadılar.sızce ne kadar surede sonuclanır benım vıze?

Köln-Bonn
    Katılımcı

yarın esım gorusmeye gırıyor almanya da.fakat benı konsolosluktan cagırmadılar.sızce ne kadar surede sonuclanır benım vıze?

Hocam selam, 4 hafta ile 8 hafta arasidir vizenin sonuclanma sureci, Yanlis anlamadiysam esinizi cagirmislar ve esiniz hem evrak teslimi hemde gorusmek icin gidiyor, Sizi tekrar görüsmeye cagirmazlarki bu ilk gorusmedir, Esinizin evraklarina bakarlar kisa bir mulakat olur Bundan sonraki asamada eger gerekli gorurlerse capraza cagirirlar, Zaten esinize bilgi verirler, Herkes capraza girecek diye bir kural yok rahat olun hocam

Insallah en kisa surede vizenizi alirsiniz.
    Allah yardimcimiz olsun

darkcityblues
    Katılımcı

özkancan20 kardes senin vizen ne durumda suan ben izmirden bavurdum tam 1 ay oldu evraklar ulasmamıs halen sizce normal mi ?

ozkancan20
    Katılımcı

kardes evraklar 4 5 haftada gıdıo esın sureklı sorsun orda geldımı falan dıe.evraklar gıdınce esıne mektup gıdıo ondan bazı evrak ıstıyolar.termın verıolar gorusmeye gıdıor.ve sonuc gelıo.bızımkı pazartesı gorusmeye gırecek.evrakları hazırladı.eme benım 10 15 gun ordakı ılgılı memurun aptallıgı ızın almadı falan fılandan dolayı uzadı.ama heralde bu ay bellı olcak.

darkcityblues
    Katılımcı

sagolasın özkan can kardes beklemedeyiz halen bugun sordu eşim izmirden kagıt geldimi diye hiçbir ses seda yok hayırlııs bakaım ben konsoloslugu aradım ama düşüremedim ulasamadım malesef tedirginim ilk basvurumda kagıtlar 15 gunde gitmişti bu nasıl iş anamadım hayrılısı cevap için tesekkür

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.