31.01.2011 Vize Basvurusu Istanbul

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    c3t1n
    Katılımcı

Selam arkadaslar,

esim bugün vize randevusunu almis sansimiza heemn pazartesine vermisler saat 11de insallah vizeyide cabuk verirler
    gelismeleri buraya yazicam…dua edin arkadaslar vize cabuk ciksin

c3t1n
    Katılımcı

evet arkadaslar daha yeni terminden geldim…

termin cok güzel gecti hic ummadigim kadar güzel…adama istedigi kagitlari verdim(babamin evde kirasiz oturcama dair bi yazisini, evin babamin olduguna dair belgeler(grundbuchauszug, Energiekostenauszug), babamin ausweis fotokopisi, benim ögrenci kimligin fotokopisi ve okuldan aldigim belge) adam sordu gelirini nasil sagliyorsun dedi dedim calisiyorum am gösterecek belge yok elimde ve babamda yardim ediyor dedim tamam dedi biraz disarda bekle dedi cagiricam seni dedi ciktim adam sefin yanina gitti 10-15 dakika sonra geldi beni cagirdi tamam dedi vizeyi onayladik dedi islem hizli olsun diyede sefimin yanina gittim oda onayladi hemen istanbula faxladi dedi artik istanbuldan vizeniz cikti diye mesaj gelir dedi… dance:) dance:) dance:) dance:) dance:)
    acaba vize esimin eline nezaman ulasir sizce??

İÇ ANADOLU-51
    Katılımcı

merhaba çetin kardeşim gözün aydın bu işide bitirdin kardeşim senin görüşmenin aynısını 14 martta eşim yaptı ve 16 martta akşam vize elime geçti.yani tam 2 gün bile değil.ama benim başvuru ankaradandı.bende bugün biletimi aldım kısmetse 7 nisanda uçacam berlin'e.geçenlerde kaana istanbuldan vizesi tam 12 gün sürmüştü gelmesi şans işi biraz k.i.b. inşallah çok yakın zamanda kavuşursun eşine

c3t1n
    Katılımcı

sagol arkadasim insallah cabuk verirler vizeyi gerci haftaya esimin yanina gidicem beraber beklicez vizeyi hem artikda istanbulun tadini ciakrtiriz sinav stersiydi vizeydi dogru düzgün bisey yapamamistik…

hakan hakan hakan
    Katılımcı

ups  in sitesini takip et kardesim birde  sms  gönderiyorlar  yengeye sms  gidecek  teslimden bir gün önce  :)  darisi bizim basimiza insallah

c3t1n
    Katılımcı

ups  in sitesini takip et kardesim birde  sms  gönderiyorlar  yengeye sms  gidecek  teslimden bir gün önce  :)  darisi bizim basimiza insAllah

insallah bizim insanimizda cabuk calisirda vizeyi hemen gönderir belki pazartesi ucuyorum türkiyeye hafta sonu kalicam dairenin islerini yapicam ondan sonra gidicem esimde zaten ancak ozaman istanbula gelir(suan memleketinde annesinin babasinin yaninda; egerki vize erken gelirse zaten teyzem teslim alir onun adinida verdiydi)

cilgin__67
    Katılımcı

hadi gozun aydin cetin kardes allah tamaminida getirir insallah

berivan..
    Katılımcı

hayırlısı olsun inş. vizede tez zamanda gelir.

saskin64
    Katılımcı

evet arkadaslar daha yeni terminden geldim…

termin cok güzel gecti hic ummadigim kadar güzel…adama istedigi kagitlari verdim(babamin evde kirasiz oturcama dair bi yazisini, evin babamin olduguna dair belgeler(grundbuchauszug, Energiekostenauszug), babamin ausweis fotokopisi, benim ögrenci kimligin fotokopisi ve okuldan aldigim belge) adam sordu gelirini nasil sagliyorsun dedi dedim calisiyorum am gösterecek belge yok elimde ve babamda yardim ediyor dedim tamam dedi biraz disarda bekle dedi cagiricam seni dedi ciktim adam sefin yanina gitti 10-15 dakika sonra geldi beni cagirdi tamam dedi vizeyi onayladik dedi islem hizli olsun diyede sefimin yanina gittim oda onayladi hemen istanbula faxladi dedi artik istanbuldan vizeniz cikti diye mesaj gelir dedi… dance:) dance:) dance:) dance:) dance:)
    acaba vize esimin eline nezaman ulasir sizce??

sonunda çetin kardesım hayırlı ugurlu olsun kendım vızem gıbı sevındım.benım vızem karım kagıtları teslım ettıkten 3 gun sonra vızem geldı persembe teslım ettı pazartesı vızem cıktı (izmirden)…sız ıslemlerı tamamlamısınız 3gun 5 gun farketmez sonucta gelecek dedıgın gıbı ıstenbul tadını cıkarın…

c3t1n
    Katılımcı

sagolun arkadaslar saskin kardes dedigin gibi 3 5 fark etmez ama oda gelsinde bisey düsünmeyelim ufaktanda olsa icimizde acaba var daha…

c3t1n
    Katılımcı

arkadaslar size bi bilge daha vereyim istanbuldaki konsolosluk sadece 12ye kadar telefonlara bakiyormus yani 12den sonra arayipta hic cikmiyorlar diyen olursa bilsin….bende daha demin aradim kimse cikmadi sonra konsoloslugun bu numarasini aradim 0212-3346100 ordaki memurda dedi sadece 12ye kadar bakiyorlar diye….insallah bugün upsden msj gelir bi an önce bitse artik bekledigimiz yeter :(

10 yanıt görüntüleniyor - 106 ile 115 arası (toplam 115)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.