31.01.2011 Vize Basvurusu Istanbul

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    c3t1n
    Katılımcı

Selam arkadaslar,

esim bugün vize randevusunu almis sansimiza heemn pazartesine vermisler saat 11de insallah vizeyide cabuk verirler
    gelismeleri buraya yazicam…dua edin arkadaslar vize cabuk ciksin

batan
    Katılımcı

bugun cocuk uzerınden basvuru yaptım inş cabuk gelır vıze bakalım ne kadar zmanda sonuclanacak icimden bi his oglumun ilk dogum gunune yetısıcem dıyo ıns yetısırım

c3t1n
    Katılımcı

cocuk üzerinden basvuru cabuk cikiyor 2 hafta felan

kaan59
    Katılımcı

yarın kargom var arkadaşlar pasaportum geliyor büyük ihtimal :D inşallah vize vermişelrdir…

batan
    Katılımcı

inş  cetın kardes dedıgın kadar surer ilk basvurumda 4 ayda red kararı geldi ins oglumun ılk dogum gunune yetısırım

batan
    Katılımcı

ins seninkide vizedir kaan kardes tez zamnda sevdıklerıne kavusursun

c3t1n
    Katılımcı

bana daha yabancilar dairesinden mektup gelmedi kagitlar gecen haftadan beri islemde insallah bu hafta bana mektup gelirler cagirmayada kagitlari verip vize cikar…

kaan59
    Katılımcı

inşallah arkadaşlar vizedir hepimiz için hayırlısı neyse o olsun umud ediyorum ki vizem geliyor çok az kaldı çok son 4-5 saat :)

batan
    Katılımcı

bi kişi daha eksılıyo yanı aramızdan darı basımıza :)

c3t1n
    Katılımcı

36. Gün yabancilar dairesinden daha hala mektup gelmedi :(

saskin64
    Katılımcı

:( ???

batan
    Katılımcı

esinizden giriş cıkıs kayıtlarını ne zman ıstedıler

c3t1n
    Katılımcı

esinizden giriş cıkıs kayıtlarını ne zman ıstedıler

1.2 mektup geldi persembede upsle kayitlari yolladi zaten o haftayi saymiyorum bi islem yapilmadigi icin cünkü pazartesi giris cikis kayitlarini ellerine aldiktan sonra carsamba günü burdaki yabancilar dairesine mail gelmis kagitlarda orda ama daha bana mektup gelmedi daha neyi arastiriyorlarsa yada bari istedikleri belgeleri söylesinler getireyim ozaman esimin yanina gitcem zaten onunla beraber beklicem vizesini ayri kalmak kötü…

batan
    Katılımcı

1.2 mektup geldi persembede upsle kayitlari yolladi zaten o haftayi saymiyorum bi islem yapilmadigi icin cünkü pazartesi giris cikis kayitlarini ellerine aldiktan sonra carsamba günü burdaki yabancilar dairesine mail gelmis kagitlarda orda ama daha bana mektup gelmedi daha neyi arastiriyorlarsa yada bari istedikleri belgeleri söylesinler getireyim ozaman esimin yanina gitcem zaten onunla beraber beklicem vizesini ayri kalmak kötü…

yabancılar polısıne arayıp sordunuz mu bana ne zman donuceksınız yada arastırma ne zaman bıter seklınde

c3t1n
    Katılımcı

yabancılar polısıne arayıp sordunuz mu bana ne zman donuceksınız yada arastırma ne zaman bıter seklınde

sordum daha islemde ilerleyen günlerde mektup yollariz dediler ondan baska bilgi vermiyorlar/veremiyorlar

batan
    Katılımcı

sordum daha islemde ilerleyen günlerde mektup yollariz dediler ondan baska bilgi vermiyorlar/veremiyorlar

inşallah bugun yarın gelır kardes

15 yanıt görüntüleniyor - 76 ile 90 arası (toplam 115)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.