31.01.2011 Vize Basvurusu Istanbul

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    c3t1n
    Katılımcı

Selam arkadaslar,

esim bugün vize randevusunu almis sansimiza heemn pazartesine vermisler saat 11de insallah vizeyide cabuk verirler
    gelismeleri buraya yazicam…dua edin arkadaslar vize cabuk ciksin

c3t1n
    Katılımcı

Evet 3 aylık aile birleşim vizesi geldi.Yaklaşık olarak vaşvurumdan itibaren geçen süre 22 gün

hadi hayirli olsun insallah bizimkide cabuk olur…nereye geliyorsun??

@yakamoz76 biliyorum öyle flatrateler oldugunu ama türkiyede ev telefonu olmadigi sürece bi ise yaramiyor :)

AlpAlp
    Katılımcı

Evet 3 aylık aile birleşim vizesi geldi.Yaklaşık olarak vaşvurumdan itibaren geçen süre 22 gün

yolun açık olsun arkadaşım,kısa zamanda gelmiş vizen var mı püf noktası ?

c3t1n
    Katılımcı

cocuk üzerinden oldugu icin pek sorun olmuyor zaten

AlpAlp
    Katılımcı

cocuk üzerinden oldugu icin pek sorun olmuyor zaten

hımm,ondan dolayı yaniz bizde çoçuk yok biz bekliyoruz: )

Huzur-î Mâhşer
    Katılımcı

45 yazmışım yukarda çok pardon sadece 5 euro kart 1 kart 5 euro ve tam 400 dakıka sınırsız konusuyoruz her gun 1 kart bıtıor :D

Allah muhabbetinizi artirtsin,
    Biran önce kavusursunuz insAllah…

ydoganoz
    Katılımcı

Cocuk üzerinden aile birlesimi olunca is degisiyor.Almanya kanunlarina göre aile bir bütündür.Cocuk eger alman vatandasi ise; Babasinin yada annesinin yaninda olmasi onun hakkidir.

c3t1n
    Katılımcı

daha demin Kölnü aradim evraklar gitmis ausländerbehördededir diyor orasi dortmund büyük oldugu icin belki daha dagitiliyordur diyor insallah haftaya cagirirlar benide bi an önce hal olur

Huzur-î Mâhşer
    Katılımcı

daha demin Kölnü aradim evraklar gitmis ausländerbehördededir diyor orasi dortmund büyük oldugu icin belki daha dagitiliyordur diyor insAllah haftaya cagirirlar benide bi an önce hal olur

Hayirlisi,
    insAllah biran önce gelir ve islerin hal olur.

Jeynes
    Katılımcı

cetin arkadasım dortmund damı yasıyorsun

c3t1n
    Katılımcı

Hayirlisi,
    insAllah biran önce gelir ve islerin hal olur.

amin arkadasim insallah hizi olur seninde bu arada hayirli olsun ;)

cetin arkadasım dortmund damı yasıyorsun

evet

c3t1n
    Katılımcı

bugün yabancilar dairesinden mail geldi kagitlarim ellerine gecmis islemdeymis önümüzdeki gün bana mektup yollicaklarmis neler lagzim ve nezaman gelicem icin….ama ben evraklari hazirlar hazirlamaz gitmeyi düsünüyorum bos bosuna beklememe gerek yok….
    mail orjinal:

Ordnungsamt – Bürgerdienste International

Sehr geehrte Herr Cetin,

der Visaantrag Ihrer Ehefrau ist hier eingegangen und wird derzeit bearbeitet.
    In den kommenden Tagen werden Sie eine Einladung mit einem Termin zur Vorsprache und Vorlage der noch einzureichenden Unterlagen erhalten.

Mit freundlichen Grüßen
    Im Auftrag

Martina Neufuß
    Ordnungsamt – Bürgerdienste International Bürgerdienste International Olpe 1
    44122 Dortmund

insallah yarin felan mektup yollarlarda biran önce alir vizeyi esim…

saskin64
    Katılımcı

inşallah dualarımız sizinle

batan
    Katılımcı

SLM ARKASLAR COCUK UZERINDEN AILE BIRLESIMENE BASVURDUM VE RED KARARI GELDI BUYUK IHTIMAL ESIMIN IMZA YEREMEMISI YUZUNDEN BANA GELEN RED KAGIDINDA NE YAZIYO TERCUME EDEBILECEK VARMI

die erteilung des von ıhnen beantragten visums bedarf der zustimmung der für ıhren vorgesehenen aufenthaltsort zuständigen ausländerbehörde gemäß 31 aufenthaltsverordnung. diese hat festgestellt daß  der von ıhnen als referenz angegebene familienangehöriger sind nach 82 aufenthaltsgesetz verpflichtet in dem visumverfahren mitzuwirken. der antrag muss daher abgelehnt werden.
    das generalkonsulat stellt  ıhnen anheim einen erneuten visumantrag zu stellen und den von ıhnen als referenz angegebenen familienangehörigen im rahmen dieses neuen antrags aufzufordern den aufforderungen der ausländerbehörde folge zu leisten

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKURLER

c3t1n
    Katılımcı

esin görüsmeye gidip imza atmamis kisacasi bu….o yüzden vizeye red gelmis ve senin tekrar vize basvurusunu yapmasini istiyorlar ve esininde bu sefer cagirildigi zaman gelmesini..

batan
    Katılımcı

saol kardes sımdı tekrardan basvuru ıcın ne evraklar gerıyodu bıde ıks fırmasını aradıgımda ne demem gerekıyodu unutum bunları ve basvuru formunun bı kac sorusuna ne yazıcagımı bılmıyorum
    orng : 20 & 23 vs yada cocuk uzerınden basvurup formun bı ornegı olan varsa fax veya maıl yoluyla yolluyabılır mı tskrler

15 yanıt görüntüleniyor - 61 ile 75 arası (toplam 115)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.