300 saatim kalmisti

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    cetince
    Katılımcı

slm arkadaslar.almanyada olup kursa gidip bitirenler yada bitirmeden bilgisi olanlar yardim etsin lutfen.ben 2 sene oldu almanyaya geleli 600 saatlik kursumu bitirdim ve sinava girdim.A2 belgesi aldim malesef B1 alamadim ama a2 belgm elimde.simdi 300 saatlik daha kursa devam ediyorum 100 saatimi doldurdum 200 kaldi.ama simdi bi is buldum ben.ama kursumla uyusmuyo.kursum sabah bende sabah iste olcam eger baslarsam.yakinlarimdada baska kurs yok aksam kursu yada hafta sonu kurslari yok.simdi bu ise baslarsam kursu birakmak zorundayim.nasil olur ne yapmaliyim sizce.oturum alirken bi sorun teskil edermi.simdi nerden baksaniz 700 saat doldurdum lutfen yaedimciolun.bilgisi olanlar yazsin lutfen

yasemink
    Katılımcı

arkadasım kursu bırakmanda sorun  olcagını sanmıyorum yanı tam bılmıyorum tabı ama ….benım arkadasım da gıttı bu sene hemen ıse basladı kursda falan da gıtmıyor yanı burdan yola cıktım…!

yagmurrr
    Katılımcı

oturumunla bir alakasi yoktur, cünki enistemde kursu yarida birakti. kendine bir yer acti orda devam etti, ve oturumunuda bu is yerinin olmasiyla aldi.. ama kursu genelde sinava girmeden birakirsan bastan gördügün dersler bosa gittigini, ve tekrardan bastan aldigini duydum. ama oturumunla bir alakasi yok, ve oturum alirkende kendin konusup kendini ifade ettiginde böyle bir kursuda mecburi tuttmuyorllar.. bunlarda benim cevremden duyduklarim, umarim yardimci olmusumdur..

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.