30 Ocak’da İstanbul’da sınavımız var

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    bars
    Ziyaretçi

Dostlar eşim  30 Ocakda İstanbulda A1 sınavına girecek
    bu konuda yapabilecek uyarılarınız veya bilmemiz gereken püf noktaları varsa bizimle paylaşırsanız mutlu olurum.

Saygılar.

esma 41
    Katılımcı

Evet arkadaslar , sinaviniz nasil gecti ?

Yorumlari alalim lütfen ?  :)

esma 41
    Katılımcı

bana yardımcı olunnn lütfen yoksa kafayı yicem sınav günü yaklastıkca daha kötü oluyorum acayip stres yapıyorum…

Size nasil yardimci olabiliriz , sayin merytylor  ?

esma 41
    Katılımcı

Sevgili ArkadasLar.. bende yarın yani 30 ocak ta yapılacak olan sınava girecek olan biriyim..
    Lakin gerçekten çok zor geliyor..
    ben zaten  2 defa girdim kazanamadım .. çok ta paramız gitti boşu boşuna..
    insan bir defa kazık yemeyince farkına varmıyor  :haha:
    Aslında hiç heyecanlı değilim çünkü ben deneyimli olmuşum artık :haha:..
    Herşeyin hayırlısını bizi yaradana bırakıyoruz..
    İnsAllah ben ve benim gibi eşine HASRET kalanlar Kazanır vede kavuşurLar..
    Erken yatmam lazım..
    en son çalışacagım şey..
    burada Mektup yazmanın sırları olacak..
    herkese hayırlı günler diliyorum.. strese gerçekten gerek yok haa ben yapamıyorum benim elimde stres yapmamak diyorsanız o zaman stres yapın ve kazanmayın sonrada abuk subuk yerlere benim verdiğim parayı verin  kop:)
    Tercik sizin..

Sizede basarilar diliyorum sayin sezer.
    Yanlis hatirlamiyorsam , siz ALmanyaya gitmekten vazgecmemismiydiniz ?

sela
    Katılımcı

30 ocakta sınava girenler buraya yazabilirler mi sınavları nasi gecti mektup konusu neydi falan die cok ii olur insan merak ediyor:) şimdiden teşekkürler…

çigdem ayaz
    Katılımcı

merhaba arkadaşlar ben 30 ocakta sınava girdim daha sonuç gelmedi öğren istediğim bir şey var barajı aşabilmek için hepsinden tam puanmı almam lazım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim          ???

çigdem ayaz
    Katılımcı

merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim 30 ocakta sınava girdim daha sonucum gelmedi öğrenmek istediğim 60 puan ı alabilmek için hepsinden tam puanmı almak lazım yardımcı olursanız bu konuda sevinirim ???

çigdem ayaz
    Katılımcı

30 ocakta sınava girdim tam puan almak için hepsini tam yapmak lazım bilgilendirirseniz sevinirim :-[

sela
    Katılımcı

selam ciğdem hayır hepsinden tam paun almak zorunda diilsin 4 bölümün toplamindan
    60 alman yeterli oluyo nasil gecti peki sınavın sınav hakkında bahsedebilir misin hangi mektup cıktı sana? yakında sınav sonucun eline ulaşır umarım gecersin…

çigdem ayaz
    Katılımcı

teşekürr ederim sela bana mektupda viky çıkmıştı mektup kolaydı konuşmada gemüse waser  sport  fisch çıkmıştı o bölüm çok güzel geçmişti forumda 3 tane yapabildim hören de eminim ama bilmiyorum kazanırmıyım forum bana puan kaybettirirmi yarın sonucum gelir çok sitresliyiminşallah kazanıtım bu 4düncü girişimdi artık kazanmak istiyorum çok sıkıldım offff ne yapcaz yaa  inşalah herkes kazanır bu sınavı allah herkesin yardımcısı olsun diyorum :cryla:

suuu
    Katılımcı

arkadaslar az önce sonucum geldi hala saskinim..77 puanla gecisim yuppi:)
    ben hayatim boyunca hep sinav stresi yasayip kalirdim..ilk sinavimdi ve ilk seferde gctimm sorular grcekten kolaydi..sinavda mektupta hastasin ve arkadasindan özur dile yeniden randevü iste..hocalar gercekten cok iyi davraniyor..arkadaslar cok calisin ve bu sitedeki bilgilerden mutlaka yararlanin cok yararli..herkese basarilar dilerim sinava giricek arkadaslara

esma 41
    Katılımcı

arkadaslar az önce sonucum geldi hala saskinim..77 puanla gecisim yuppi:)
    ben hayatim boyunca hep sinav stresi yasayip kalirdim..ilk sinavimdi ve ilk seferde gctimm sorular grcekten kolaydi..sinavda mektupta hastasin ve arkadasindan özur dile yeniden randevü iste..hocalar gercekten cok iyi davraniyor..arkadaslar cok calisin ve bu sitedeki bilgilerden mutlaka yararlanin cok yararli..herkese basarilar dilerim sinava giricek arkadaslara

Sayin suuu ,

sizi tebrik ederim .
    ALLAH yolunuzu acik etsin.  okey:)

çigdem ayaz
    Katılımcı

arkadaşlar benimde bugün geldi sonucum geçmişim 71 puanla çok mutluyum sınava girecek olan arkadaşlar a başarılar dliyorum alah yardımcıları olsun yuppi:) alkis:) dance:)

esma 41
    Katılımcı

arkadaşlar benimde bugün geldi sonucum geçmişim 71 puanla çok mutluyum sınava girecek olan arkadaşlar a başarılar dliyorum alah yardımcıları olsun yuppi:) alkis:) dance:)

Tebrik ederim cigdem.

Üzerinizden kocaman bir yük kalkmistir simdi.

Cok güzel bir duygu bu . 

Allah mutlugunuzu daim etsin. :)

NİLSENAM
    Katılımcı

TEBRİKLER….HAYIRLI OLSUN ARKADAşLAR…..

suuu
    Katılımcı

cok tesekkürler arkadaslar  cigdem senide tebrik ederimm hepimizin yolu acik olsunn  hiihi:)

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 36)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.