30 Ocak’da İstanbul’da sınavımız var

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    bars
    Ziyaretçi

Dostlar eşim  30 Ocakda İstanbulda A1 sınavına girecek
    bu konuda yapabilecek uyarılarınız veya bilmemiz gereken püf noktaları varsa bizimle paylaşırsanız mutlu olurum.

Saygılar.

ATAAN2
    Katılımcı

Sitemizde A1 Sinaviyla Ilgili Oldukca Fazla Paylasim Var, Bir Göz Atarsaniz Faydali Olacaktir.
    Basarilar Dilerim

suuu
    Katılımcı

30 ocakta istanbulda bende sınava giricem..çok büyük sınav stresim var napıcam hiç bilmiyorum kursa gidiyodum ama 1 ay zorunlu olarak ara verdım bugun yıne basladım ama sadece 4 gun gidebilicem yanı kurs süresi doluyo..öğrendıklerim bile sanırım uçtu kafamdan ilk seferde almak gecmek istiyorum sınavı ooofff offff ne buyuk dert yaa :cryla:

karagul2008
    Katılımcı

slm arkadaşlar sakın stres yapmayın bildiklerinizide unutacaksınız yoksa.tekrar yapmakta fayda var ve gereksiz bilgileri kafanıza doldurmayın derim.son haftayı sadece sınava yönelik olarak çalışın çok faydası olacaktır.sınavda eğer mümkünse ön sıralara oturun kasetleri iyi duyup anlamanız için.Allah yardımcınız olsun diyorum inşallah kazanırsınız başarılar…

suuu
    Katılımcı

sağol karagül inşallh kazanır sınava giren herkes işimin yoğunluğu yüzünden çok çalışmıyorum ama bakalım ne olucak bazen kendıme güveniyorum bazen tam tersi çok az bi zaman kaldı bakalım ne yapıcazz ???

çigdem ayaz
    Katılımcı

arkadaşlar bende sınava gireceğim 30 ocakta  sınavda neler çkabilir bir tahmininz varsa buraya yazınız ???

esma 41
    Katılımcı

arkadaşlar bende sınava gireceğim 30 ocakta  sınavda neler çkabilir bir tahmininz varsa buraya yazınız ???

Foruma hos geldin cigdem .
    ALLAH kolaylik versin .

Burdan  https://almancax.com/forum/index.php?topic=3842.0
    bilgi edinebilirsin.

mübarek
    Katılımcı

30 ocaktaki sinav' a giricek arkadaslar' a basarilar dilerim.
    Deneyimlerini bizlerle paylasmalari icin sinav sonrasi güzel haberlerinizle birlikte bekliyoruz. ;))

NİLSENAM
    Katılımcı

arkadaşlar herşeyden önce rahat olmanız lazım….panik yapmayın….sorular zaten çok basit…
    Allah yardımcınız olsun….başarılar…güzel haberlerinizi bekliyoruz…..

ATAAN2
    Katılımcı

Sinava Girecek Tüm Arkadaslara Basarilar Dilerim

suuu
    Katılımcı

sağolun arkadaşlar çok az kaldıı dualarınız bizimle olsun…sınavdan sonraa çıkan soru tarzlarını yazıcam umaurım bu sıteden aldıgımız bilgiler ve kurs faydalı tek korkum hayat boyu sınav stresı yasamış olmam umarım basarırım ve tum sınava giricek arkadaşlar basarır sınavıı

baraka
    Katılımcı

yarin sinava gireceke olan bütün arkadaslara esimin nezlinde basarilar diliyorum.

umarim sorular calisitiginiz yerlerden gelir

Sezer-
    Katılımcı

Sevgili ArkadasLar.. bende yarın yani 30 ocak ta yapılacak olan sınava girecek olan biriyim..
    Lakin gerçekten çok zor geliyor..
    ben zaten  2 defa girdim kazanamadım .. çok ta paramız gitti boşu boşuna..
    insan bir defa kazık yemeyince farkına varmıyor  :haha:
    Aslında hiç heyecanlı değilim çünkü ben deneyimli olmuşum artık :haha:..
    Herşeyin hayırlısını bizi yaradana bırakıyoruz..
    İnsAllah ben ve benim gibi eşine HASRET kalanlar Kazanır vede kavuşurLar..
    Erken yatmam lazım..
    en son çalışacagım şey..
    burada Mektup yazmanın sırları olacak..
    herkese hayırlı günler diliyorum.. strese gerçekten gerek yok haa ben yapamıyorum benim elimde stres yapmamak diyorsanız o zaman stres yapın ve kazanmayın sonrada abuk subuk yerlere benim verdiğim parayı verin  kop:)
    Tercik sizin..

ATAAN2
    Katılımcı

Basarilar Diliyorum Sayin Sezer, Stresi Heyecani Yendiyseniz Isin Kolay Kismi Kalmis, Sadece Sinava Girmek okey:)

merytylor
    Katılımcı

arkadaslar 5 subat ankarada sabah 9 a sınav randevusu alan arkadaşlar varmııııı????????????

merytylor
    Katılımcı

bana yardımcı olunnn lütfen yoksa kafayı yicem sınav günü yaklastıkca daha kötü oluyorum acayip stres yapıyorum…

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 36)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.