30 mart a1 sınavında çıkan sorular

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    salmanASU
    Katılımcı

degerli arkadaşlar önemle rica ediyorum 30 mart sınav mailini o tarihte sınava giren arkadaşların sesimi duyup cevap vermesini rica ediyorum bende 6 nisan ankarada giriyorum bu son haftanın sınav maillerini bilmek istiyorum hekese başarılar kalpten…

melekcancan
    Katılımcı

dün sınava girdim mektup hiç ummadıgım bir mektuptu aa çok kolay dedıgımız bır konuydu

iş arkadaşım doğum gününe davet ediyor
    davet için tşk et
    seve seve geleceğini
    ama geç geleceğini söyleydi

yazdıgım mektubu sınav cıkısı msjla nısanlıma attım %80 dogru dedi umarım anlasılır dıe full verırler

konusma bölumu kötuydu ama hıc belllı olmuyor ne verecekleri :(

thema urlaub – freundin

ben was machen sie freundin in urlaub ? dedim
    was machen sie mit freundin in uralub ? olacakmıs ama umarım puan verırler

sonra
    thema: bank dı : formulardı konusu
    ben bılıodum heyecandan
    haben sie formular ? dedim
    umarım bunuda kabul ederler

ricalarda ise
    pasta cıktı cheescake dedim pastaya 2 hoca durdu kabul etsekmı dıe kbul ettiler
    ardına araba çarpı cıktı işaretı cıktı onda ise fahren sie nicht dıe yanımdakıne kızdım umaırm bunuda kabul etmıslerdır
    hani anlamıyorum :( 4  4lük konusamayız önemlı olan sorabılmek bir araya getırebılmek bugun msj geldi yarın elimde umarım gecmısımdır
    mektup full olsa dıger 3 bölumden 3  4 puan olsam kabul
    geçmiş olsun heyecan yapma çıkınca ne geregı var dıoruz

salmanASU
    Katılımcı

melek kardeşim öncelikle teşekkürler bilgi verdiğin için inanırmısın kudurdum sınavın anlattıgın gibiyse cok basit umarım banada böyle bir sınav çıkar gerçi farketmez neyse umarım başarılı olursun anlattıgın kadarıyla biraz zorlanmışsın sich vorstellen da ara sorularda sana ne sordular ve hören bölümü anlaşılırmıydı ben de 6 nisanda giriyorum ankarada neyse güzel haberlerini bekliyorum rabbim emeklerini boşa çıkarmasın eşine bir an önce kavuştursun tekrar saol ilginden dolayı hoşçakalınız

Cansucuj
    Katılımcı

melek gecmıss olsun canımmm .. ;)
    geçimişindir sıkma canını bende 29 martta girdim bugun aldım sınavı konusmada pek puan kırmıyorlar ama keske haben sıe formular demesydın :) ama orda ınsann aklına gelmıo :D :)
    yuksek alırsın onblar cok ayrıntıya bakmıyor ;)

melekcancan
    Katılımcı

teşekkür ederim  :) ikinizide inanırmısınız öyle stres oluorumki bugun sonuc gelecekmıs gözum pencerede mektup full cektım sanırım oradan 25 puan alırsam dıger taraflardan 3  5 puan ıyı garantılestrırı ama konusma bölumunde cok heycanlanıo ınsan ıster ıstemez :/dınleme bölumu anlasılır aslında ama önemlı olan o bölumu ıyı anlamak yanıltmalı

duygufitness
    Katılımcı

melekcan umarım sınavı gecmıssındir…basarılar

Köln-Bonn
    Katılımcı

Basarilar arkadaslar ALLAH yardimciniz olsun.

salmanASU
    Katılımcı

saolasın güzel  dileklerin için…

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.