30 juli istanbul prüfung=(

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ask kızı
    Katılımcı

Arkadaslar 30 juli  bu tarihte sınavım var  ve cok korkuorum ya kazanamassam diye herseyin hayırlısı bakalım ne olucak……

mutim2
    Katılımcı

Sevgili kardeşim, daha önceki iletilerini okudum. Sınav tecrübesi olan birisisin, ufak tefek eksiklerini gidermen tüm işi çözecektir. Konuşmada ve mektupda sıkıntın yoksa eminimki diyerlerinden de alacağın puanlarla yani açıkcası ortalama, paunlarla sınavı geçeceğine inanıyorum. Ayrıca sana gönderdiğim kart ve mektup konularınıda çalışırsan işlerin daha da kolaylaşacaktır.. Allah zihin açıklığı ve kolaylık nasip etsin..

Sevgi02
    Katılımcı

Canım benim sakın korkma hep diyorum sana çok rahat geçicek ki mutim arkadaşımın dediği gibi sınav tecrübende var sakın korkma sen bu sınavı başarıyla geciceksin rahat ol….

ask kızı
    Katılımcı

insallah abla=)

ask kızı
    Katılımcı

son 9 gün bugünle itibaren  allahın izniyle basarıcam tek dilegimde sınava gireceklerin basarması;)

mechull
    Katılımcı

inş. kazanırsın aşk kızı yüce rabbimin izniyle sen inş geç sonra bize bilgilerini ulaştır ok yüce rabbim yar ve yardımcın olsun  şimdiden başarılar dileğiyle kendine iyi bak

ask kızı
    Katılımcı

saol mechul abi yüce rabbim bütün sınava giriceklerin yar ve yardımcısı olsun inş gecersem allahın izniyle bütün bilgileri sizinle paylaşmaktan büyük bi zevk duyarım benim kazanmamı istedigim gibi sizlerinde istiyorum…..

ask kızı
    Katılımcı

Allahın izniyle bu derttende kurtuldum sınavımı gene aynı puanımla yani %83 ile gectim darısı sınava gireceklerin basına insaallah:…

mutim2
    Katılımcı

Allah'ın izniyle bu derttende kurtuldum sınavımı gene aynı puanımla yani %83 ile gectim darısı sınava gireceklerin basına insaAllah:…

kardesim benim hayirlisiyla kafani kurcalayan dertten kurtuldun ama biliyorsun ki dert bitmez sadece adi degisir :) Ama sende biliyorsun ki burada kardeslerin, abilerin var dertlerine ortak olacak dualarinda sana yer ayiracak o yüzden hic bir dertdi sorun gibi görme Allahin iziniyle bizler dertleri hayra cevirmesi icin Allah'a dualarimizi ediriz$.. Allah bundan sonraki islerinde de kolaylik versin inan cok sevindim kardesim.. basarilar

ask kızı
    Katılımcı

saol abi güzel sözlerin için :)

ask kızı
    Katılımcı

sınavda cıkanları yazmayı unutmuusm galiba =( mektuptaSie möchten Deutsch  in der sprachschule polyglot lernen.
    schreiben sie an die sprachschule.
    *Wann möchten Sie einen sprachkurs machen?
    *Frage:Preis
    *Anmeldung
    themalrda ise bank ve sprach kurs cıkmıştı biraz gec oldu ama neyse inşallah birilerinin işine yarar

10 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.