30.03.2009 Pazartesi Sınavim Var Dua edin

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Chete66
    Katılımcı

Sınavdan sonra inşllah aklımda kalanları sizlerle paylaşacağım. Herkese Kolay Gelsin. İnşAllah kalkar bu dil sorunu. :(( bb

gece2
    Katılımcı

Allah Yardimciniz Olsun … :angel:

SABIR95
    Katılımcı

allah yardım etsin herzaman yardımcın olsun işallah kazanırsın ve o mutlulugu sende yaşarsın.darısı bana AMİNNN

Umit07
    Katılımcı

Sınavdan sonra inşllah aklımda kalanları sizlerle paylaşacağım. Herkese Kolay Gelsin. İnşAllah kalkar bu dil sorunu. :(( bb

Allah Yardımcın olsun kardeşim. umarım Herşey gönlünce Olur kazanman için inan
    sınavdan Sonra umarım Bu Başlıkaltında Çıkan soruları Yazarsın. Ferah ol Kazanırsın ve Kazanacaksın. Demedi Deme :) unutma ama

elis
    Katılımcı

Allah yardımcınız olsun

facetoface
    Katılımcı

basarılar allah yardımcın olsun

simya
    Katılımcı

Merhaba.Allah muvaffak eylesin.Benimde 3 nisan cuma günü sınavım var.Düşündükçe ellerim uyuşuyor.Allah yardım etsin cümlemize.
    Saygılar

dj_safak
    Katılımcı

insallah lazanacak cnim arkadasimmmmmmmmmmmmmm

merytylor
    Katılımcı

Allahın izniyle inşallah kazanırsın arkadaşım…

SABIR95
    Katılımcı

slm chete66 nasıl geçti sınavın umarım herşey iyi gitmiştir bende bu perşembe giricem .işallah hayırlı haberler alırsın sınav sonunda.darısı bana ya

Chete66
    Katılımcı

cikan mektup:

sie wollen eine reise machen´und ihren freundin claudia ihrer wohnungs schlüssel geben.
    schreiben sie kurz information.

1. wohin sie reisen ?
    2. wie lange sind sie nicht zu hause?
    3. geben sie ihr telefon nummer und adresse.

Sprechendeki cikan kartlar:

Unterricht , Meer , Rauchen ist verboten, Zigarette , Jacke

diger kisilere cikan ve aklimda kalan kartlar;
    Familie , Hausaufgaben, ausflug , Apfel , Telefonla konusmak yasak, Brot, Zeit (uhr) , Taxi , Alter , Tasche.

Lesen ve Hören de aklimda kalmadi , aklimda kalanlarida cümlelere dökemedim .

aklimda kalan bukadar arkadaslar 
    insallah isinize yarar
    herkeze basarilar dilerim
    allah yardimciniz olsun !!!

Umit07
    Katılımcı

cikan mektup:

sie wollen eine reise machen´und ihren freundin claudia ihrer wohnungs schlüssel geben.
    schreiben sie kurz information.

1. wohin sie reisen ?
    2. wie lange sind sie nicht zu hause?
    3. geben sie ihr telefon nummer und adresse.

Sprechendeki cikan kartlar:

Unterricht , Meer , Rauchen ist verboten, Zigarette , Jacke

diger kisilere cikan ve aklimda kalan kartlar;
    Familie , Hausaufgaben, ausflug , Apfel , Telefonla konusmak yasak, Brot, Zeit (uhr) , Taxi , Alter , Tasche.

Lesen ve Hören de aklimda kalmadi , aklimda kalanlarida cümlelere dökemedim .

aklimda kalan bukadar arkadaslar 
    insAllah isinize yarar
    herkeze basarilar dilerim
    Allah yardimciniz olsun !!!

Allah Razı olsun Bilgilerin için Birde Geçtiğini Duyarsak Daha iyi olucak İşallah. Saygılar

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.