3 Nisan cuma İstanbul A1 sınavına giriyorum

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    simya
    Katılımcı

Yarın 3 Nisan cuma. Bende buradaki bir çok arkadaşım gibi A1 sertifikası almak için İstanbul’da sınava gireceğim. Bu akşama kadar kalbim çok sıkışıyor ve nefes alamıyordum ama şimdi o stresten eser kalmadı çok şükür.Yarın olsada sınava girsem diyorum artık. İnşaallah sınav sonucu olumlu olurda,heyecanımı sizinle paylaştığım gibi sevincimide paylaşırım. Dualarınızdan unutmayın.

Saygılar

jentzsch2
    Katılımcı

Allah zihin açıklıgı versin.

Viele Erfolg.. ;)

ozhan_c84
    Katılımcı

allah yardımcın olsun arkadasım ınsallah kazanırsın

Umit07
    Katılımcı

Allah Yardımcın olsun Umarım Geçersin Kardeşim.

ozhan_c84
    Katılımcı

sınavda neelr cıktı hala eklenememıs hanı bıze tıyolar:D

simya
    Katılımcı

sınavda neelr cıktı hala eklenememıs hanı bıze tıyolar:D

Güzel kardeşim, inanınki sınavda buraya yazmak için aklımda kalsın diye mektubu çok okudum ama sınavdan sonra” Ihre Cladua ” dan başka bir şey hatırlayamadım :( sizlere karşı çok mahcub oldum . Çünkü ben burdaki mektublardan çalıştım bana çok faydası oldu.Sınavda da bunu düşündüm ,benimde onlara faydam dokunsun diye gayret ettim ama …….Üzgünüm…
    Kusura bakmayın , sizlere karşı çok mahcubum …..

Saygılarımla

kasif77
    Katılımcı

insallah Kazanmissindir.. alkis:)

simya
    Katılımcı

Bugün salı, 5 gün oldu sınava gireli ses seda yok. Yarın akşam acaba ” sınavı geçtim arkadaşlar” diye bir konu açabilecekmiyim?

Umit07
    Katılımcı

Bugün salı, 5 gün oldu sınava gireli ses seda yok. Yarın akşam acaba ” sınavı geçtim arkadaşlar” diye bir konu açabilecekmiyim?

İşallah Açıcaksın O Konu Başlığını Sabırsızlıkla Bekliyoruz. Bende Nisanın 4 de girdim Halen Belli olmadı. Hadi Güzel Haberlerini Bekliyoruz..

ozhan_c84
    Katılımcı

Güzel kardeşim, inanınki sınavda buraya yazmak için aklımda kalsın diye mektubu çok okudum ama sınavdan sonra” Ihre Cladua ” dan başka bir şey hatırlayamadım :( sizlere karşı çok mahcub oldum . Çünkü ben burdaki mektublardan çalıştım bana çok faydası oldu.Sınavda da bunu düşündüm ,benimde onlara faydam dokunsun diye gayret ettim ama …….Üzgünüm…
    Kusura bakmayın , sizlere karşı çok mahcubum …..

Saygılarımla

canınla saolsun arkadasım ;)

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.