29 MAYIS SINAVI MEKTUBUUU…..BUYRUN ARKADASLAR

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    neco_x
    Katılımcı

slm

Sie möchten in der Sprechkurs Pot.. Deutsch lernen.
    1-Wann möchten Sie Deutsch machren
    2-Fragen:preise
    3-Anmeldung

arkadaslar bugun  bu mektup cıktıı mektubu yazdım allahın izniyle sprechen bölüünde bütün kartlara soru ve cvp verdim höründen otda derece gecti lesen icin birsey diyemiyorum ama idare eder artı mektup bölümündeki furmun 5 bosluktan 4 tanesini doldurdum yani şimdi sınav sonucunu bekliyorum. bütün arkadaslara basarılar dilerim yüregim sizlerle umarim hepiniz basarili olursunuz

gamzelim555
    Katılımcı

neco_x kartlarda neler sordular lütfen söylermisin

neco_x
    Katılımcı

gemzelii kardes  kartlarda bildiklerimiz cıktı sport kredikarte ball telefon ile konusmak yasak sigara icmek yasak araba ev kalem cıktı birkac birsey daha cıkmıştııııı onları hatırlamıyorum

wasser87
    Katılımcı

hımmm hadi hayırlısı bakalım geçtiğine inanıyorum ama .

Chete66
    Katılımcı

Kartlar standart olarak çıkıyor arkadaşlar. şu an için kartlar değişmedi. Forumda sınavda çıkan kartlar mevcuttur. Biraz araştırma sonucu bulacaksınız ;)

İyi forumlar.

Allah yar ve yardımcımız olsun..

neco_x
    Katılımcı

arkadaslar ben sınavdan önce bir hocanın konusmasına şahit oldum kendi ögrencilerine diyordiki höründe son sölenen doru oluyor cünkü enson tekrarlıyormus cvp kendim bizzat hocanın konusmalarından duydum haberiniz olsun

Chete66
    Katılımcı

Nein, her zaman sonda olmuyor. Benim girdigim sınavda, biliyorsunuz hören 3 kısımdan oluşuyor.
    1. kısımda ilk duydugum dogru oluyordu.
    2. kısımda ortalarda ve sonda duydugum
    3. kısımda 4 sonda 1 ortada oldu.

Genelleme yapmak yanlış olur arkadaşlar. Siz kulaklarınıza inanın hurafelere degil ;)

Allah yardımcımız olsun…

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.