28 ve 29 mart a1 sınavları

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    salmanASU
    Katılımcı

arkadaşlar bu hafta sınava giren arkadaşlarımız varsa lütfen sınavdaki çıkan maillerinizi yazabilirmisiniz wenn sie mir über diese sachen helfen,freue ich mich.Ich danke Ihnen,im vorauf. ıch warte auf Ihre Antwort. Schöne Grüsse

Cansucuj
    Katılımcı

MÖCHTEN SİE MİT İHREN FAMİLİE NACH BERLİN FAHREN. SİE SUCHEN EİN ODER ZWİE PERSONEN ZİMMER İM HOTEL? “HOTEL ROSA” ..
    SCHREİBEN SİE HOTEL ROSA

1 – VON WANN BİS WANN
    2 – WİE VİELE PERSONEN
    3 – PREİS ?

''canım buyur ben 29 martta girdim mektup şansımıza cok kolaydı cok canını sıkma heyecandan kaybeden olma sakın !. çıktıktan sonra cok pişman olursun ve ayrıca sakın sprechen bölümünde uzun cevaplar vermeye kalkma karıştırırsın heyecanla düşünerek sor ve cevap ver cunku o esnada kımse sana hemen cevap ver demiyor zaten sınava girenler hepsi birbiryle cok yakın oluyo ıcerde ;).. hic canını sıkma atlatılmayacak bi sınav degıl ben dun girdim yarında sonucum gelecek benim için dua edermisin .?* hayrlsyla atlatmak istiyom su kaygıyı artık :/

salmanASU
    Katılımcı

cansu saolasın biraz rahatlattın neyse umarım eşine bir an önce kavuşursun hoşçakal..

Cansucuj
    Katılımcı

amiiiiiinnnnnnnnnnnn canim yaaa …
    BGÜN SINAV SONUCU GELECEK YA COOKK HEYCANLIYIM .. 

salmanASU
    Katılımcı

umarım gecersin cansu emeklerinin karşılıgını alman dilegiyle banada haber ver sonucu hade hayırlı haber istiyorum

Cansucuj
    Katılımcı

ohhhhhhhh sonucc geldi :) 86 almışımm :) cok mutlu 0ldum ya :) İlk aşamayı geçtik sayılır :)

salmanASU
    Katılımcı

halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) clap:) clap:) clap:) clap:) clap:) clap:) clap:) clap:) clap:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Cansucuj
    Katılımcı

alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: kop:) kop:) kop:) kop:) kop:) Sa0ll cnmm :)

melekcancan
    Katılımcı

gerçekten tebrıkler  ;) çok iyi sonuc darısı bize inşallah allah kımsenın emeklerini boşa çıkarmsın

Cansucuj
    Katılımcı

Aaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

cookkk t$k  ederim melekcancan ;)  :-* yuppi:) dance:) kur;)

melekcancan
    Katılımcı

sonucum geldi 78 almışım alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:)

salmanASU
    Katılımcı

halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:) okey:)  TEBRİKLER

11 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 11 arası (toplam 11)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.