28 şubat izmir a1 sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Serpil çiçek
    Katılımcı

Pazartesi günü sınava gireceğim kursa gitmedim,
    bilgime güveniyorum eskiden kalma temelim var,
    fakat gel gelelim stresim aldı başını gitti oldumu olacakmı nasıl olur ne olur…
    arkadaşlar sizede oluyormu olduysa nasıl atlattınız bu durumu…

Engin09
    Katılımcı

Sınavdan önceki 2-3 gün rüyalarımda bile sınav anını ve mülakat anını defalarca görüyordum  :)

Jeynes
    Katılımcı

cok stres oluyor arkadasım ama yenmen gerekiyor. ben yemin ederim sınavdan onceki gece uyuyamadım pek. bi ara dalmışım sınavın mektup bolumunu türkçe olarak gordum rüyamda ama aklımda kalmadı kalsaydı belki tam puan alcaktım :P.

Arkadasım bende alamam falan diyordum fazlada calısmadım ama sınava girince stresim gitti. Dikkatli dinle butun konsantreni ver konusmaya. Eminimki sınavdan cıkınca sende kolaymıs diceksin

Basarılar

Serpil çiçek
    Katılımcı

cok stres oluyor arkadasım ama yenmen gerekiyor. ben yemin ederim sınavdan onceki gece uyuyamadım pek. bi ara dalmışım sınavın mektup bolumunu Türkçe olarak gordum rüyamda ama aklımda kalmadı kalsaydı belki tam puan alcaktım :P.

Arkadasım bende alamam falan diyordum fazlada calısmadım ama sınava girince stresim gitti. Dikkatli dinle butun konsantreni ver konusmaya. Eminimki sınavdan cıkınca sende kolaymıs diceksin

Basarılar

inşallah pazartesi herşey yolunda giderde sonucu alınca buraya geçtimmmmmm diye yazarım valla ya :D

Serpil çiçek
    Katılımcı

Sınavdan önceki 2-3 gün rüyalarımda bile sınav anını ve mülakat anını defalarca görüyordum  :)

of of :) şuan bende öyle nedir nasıl olur hep gözümün önünde.

viyanali
    Katılımcı

Selbstvertrauen und ausserdem beten wird hoffentlich Ihnen helfen.Viel Erfolg.

crazy_52
    Katılımcı

valla gayet sakın oluyo taki arabaya bınene kadar sonra baslıyo heyecan olcak mı gecıcekmıyım acaba ne cıkcak basarabılıcekmıyım hep bunları dusunuyorsun molalarda fılan benım kı 9 saatlık bır yol oldugu ıcın bol bol dusundumsonra arabadan ınıyorsun kursun yerını bulmam lazım dıyorsun buluyorsun ben 3 saat onceden orda oldugumdan kımse yokdu sonra baslıyon gezmeye sonra bıdaha oldugun yere gelıyon 8 20 fılandı bı bakıyon rahat 25 kısı var herkesde genelde kagıtlar evraklar mektup orneklerı kontrol edıyorlar sonra ıcerı gırıyon heyecanın yatısmıs oluyo bana kalırsa en heyecanlısı konusma bolumu gecıyor.bende senın gıbıyım bende kursa gıtmedım gecmısde bır altyapı vardı uzerıne evde calıstım ettım sonra bı bakmısım kazanmısım inş sende kazanırsın.

Serpil çiçek
    Katılımcı

valla gayet sakın oluyo taki arabaya bınene kadar sonra baslıyo heyecan olcak mı gecıcekmıyım acaba ne cıkcak basarabılıcekmıyım hep bunları dusunuyorsun molalarda fılan benım kı 9 saatlık bır yol oldugu ıcın bol bol dusundumsonra arabadan ınıyorsun kursun yerını bulmam lazım dıyorsun buluyorsun ben 3 saat onceden orda oldugumdan kımse yokdu sonra baslıyon gezmeye sonra bıdaha oldugun yere gelıyon 8 20 fılandı bı bakıyon rahat 25 kısı var herkesde genelde kagıtlar evraklar mektup orneklerı kontrol edıyorlar sonra ıcerı gırıyon heyecanın yatısmıs oluyo bana kalırsa en heyecanlısı konusma bolumu gecıyor.bende senın gıbıyım bende kursa gıtmedım gecmısde bır altyapı vardı uzerıne evde calıstım ettım sonra bı bakmısım kazanmısım inş sende kazanırsın.

inşallah arkadaşım. valla sakin olayım diyorum ama işte elden gelen bir şey değil.

gokhan.gokce
    Katılımcı

28 şubatta İzmir'de girdiğim A1 sınavını 65 puanla geçtim.  yuppi:) kur;) kur;)

Serpil çiçek
    Katılımcı

aaa arkadaşım resminden tanıdım ben seni gördüm orda hayırlısı olsun hatta 20 dk lık arada sınavdan konuşmuştuk hatırlarsın belki :) sevindim geçtiğine hayırlısı olsun bende 76 ile geçtim izmir sınavından. :)

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.