28. Madde Hakkında Vizeye Başvuran Herkez Bakmali!!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    KÖLN E30
    Katılımcı

Arkadaşlar almanya yasalarına gore 28. maddede eğer geliri yetersiz olur yada bir sebepden dolayı ekonomık olarak ret verilirse.Bu maddede anlatıldına gore eğer almanydan hiçbir şekılde yardım almıcana işizlik vb.. gibi imza atarsan ozaman vizeyi onaylıyolarmiş varmi bilgisi olan bu konu hakkında.

engelli83
    Katılımcı

sertifika da mı istemiyorlar imzalanırsa

KÖLN E30
    Katılımcı

sertifika da mı istemiyorlar imzalanırsa

Yok arkadasım ekonomık sorunlar ıcın olan bi maddeymiş bu yani maaşın yetmezse eşinin ozaman bunu soyleyip kabul edebiliyomusun tam bilemiyorum bilen varsa buraya acıklarsa sevinirim.

SeVeCeN_01
    Katılımcı

Arkadaşlar almanya yasalarına gore 28. maddede eğer geliri yetersiz olur yada bir sebepden dolayı ekonomık olarak ret verilirse.Bu maddede anlatıldına gore eğer almanydan hiçbir şekılde yardım almıcana işizlik vb.. gibi imza atarsan ozaman vizeyi onaylıyolarmiş varmi bilgisi olan bu konu hakkında.

Bu senin icin bir facia olur farzedelim sen calismiyorsun yada maasin az geliyor imzayi attin esini getirdin almanya ya sonra calismiyosan nerden yardim alcan calisiyorda maasin azsa ne olcak ?  yada bu gun calisiyosun yarin cikis alinca ne yapcan vede alman devleti güvence ister yardim almaman icin birikim istersenden varsa iyi ya yoksa ?

yasin demir
    Katılımcı

bunu imzalamamanızı tavsiye ederim dünyanın binbirtürlü hali var geleceğinizi tüm haklarınızı almanyada öldürüyosunuz bunu yapmaktansa 3- 5 ay biyerde işçi gösterin kendinizi dışşardan sigortasını yatırın biraz maliyetli olur ama haklarınız korunmuş olur

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.