28 gün oldu…

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    asya01
    Katılımcı

Aile birleşimi vize başvurusu için 18 mart 2015'te ankara'ya gittim 1 yaşında bebeğimle A1 sertifikam olmadığı için 10 Ağustos'a kadar sertifika alıp bize postalayın dediler geri geldim. 24 temmuz'da A1 sertifikam  Ankara konsolosluğuna teslim edildi.28 gün oldu hala bir haber yok.telefon ettim aile birleşimi olduğu için bilgi veremiyoruz eşiniz yabancılar dairesine sorsun dediler.eşim gitti ama ordada bilgi vermemişler adımı bile sormadan eşiniz savaş bölgesinde mi yaşıyor demiş memur o da hayır demiş o zaman bekleyin 3 ay sürebilir suriyelilere öncelik tanıyoruz demişler.evraklarım gitti mi gitmedi mi bilgim yok.çıldırmamak elde değil.bilgisi olanlar yardım edebilirler mi lütfen nasıl bilgi alabilirim?

Rmzan
    Katılımcı

Ne oldu asya01 bir ses yokmu. Hepimiz merakla bekliyoruz hayirli bir cevap almani.

asya01
    Katılımcı

bugün 70 gün bitti hala ses yok beklemeye devam.uzun bir aradan sonra smtnn bugün hayırlı bir haber verdi kendim almış kadar sevindim nede olsa hepimizin hedefi aynı. darısı bize inşallah

Smtnn
    Katılımcı

Tahminim sen daha önce gidersin dedim ama olmDı. İnşallah yarin birgün gelir seninkide. Gerçekten senin benden daha çok ihtiyacın vArdı bu vizeye. Hayırlısı bakalım ama o kadar mutluyum ki anlatılmaz. 😁 eşim ile gittim passı almaya açtık ve baktık vize aman allahım dedim. 😁😁😁 ama arkadaşlar benim yaşın 19 eşimin yaşı 18 ve eşim alman. İş yok ev yok. Sadece babası kefil oldu. Ve benim işim de tr barmen. Eşim alman. Yani anlayacağınız herşey bu kadar basit görünmesine rağmen viZeyi şapp diyeverdiler 😁😁😁😁

Rmzan
    Katılımcı

Asya ne oldu senin vize işlemleri

asya01
    Katılımcı

87 gün oldu haber yok bekliyorum eşim yabancılar dairesine gittiğinde maximum 4 hafta içinde mektup gelecek demişlerdi bugün 4 hafta bitti hala mektup gelmedi onada.yarın tekrar gidecek bakalım ne diyecekler inş hayırlı haberle döner

5 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 35 arası (toplam 35)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.