27.08.2009 A1 sınavını geçtim hic korkulacak bir sey yokmus

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 27.08.2009 A1 sınavını geçtim hic korkulacak bir sey yokmus

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Cenkyasi
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar

bende evden calısıp kursa gitmeyenlerdenim sertifikamı bugun aldım. sınav o akdar zor degil hatta ben konusma bolumunde dilim tutulup nerdeyse hic bir seye cevap veremedim . ve mektubu yanlıs yazmama ramen sertifikamı aldım yeterki dinleme anlama birazda yazma bu kadar kendinizi tanıttınızmı bitti . :)

sıra vizede bekle beni Alamanyaaa

eins
    Katılımcı

tebrik ederim arkadaşım. mektup konunu yazabilir misin?

romantikserserii38
    Katılımcı

kardes bendensin bende 28 08 2009 ıstanbulda gırdım  kazandım almanyada gorusuruz bedenler gorusmesede aynı yoldan gectık ruhlarımız hıssetsınler dımı….. alkis:) yuppi:) alkis:) yuppi:) yuppi:)

Cenkyasi
    Katılımcı

Mektubun konusu
    cok farklıydı iş arkdasınız sizi dogum gununne davet ediyor sizin o gun icin bir isiniz var gec gidiceksiniz bu iş nedir niye gec gidiyosunuz

ozur diliyerek gec gideceginizi soyleyin

ama benim atladıgım mektubu bir arkadasımızın acına yazıyormusuz bu nedenle ben mektupda basarılı olamdım ben kendi adıma yazdım cunku burda gordugum butun ornekler oyleydi bende dikkat etmedim siz siz olun dikkat edin mektubu kimin icin yazdıgınıza

beau
    Katılımcı

bu söediğin mekubu gözüm kapalı kursta yapıyorum inş böle kolay gelir

oxijenn
    Katılımcı

tebrik ederim…neredeyse hiç konuşamadan sınavı geçmişsin. ben goethe de kurs alıyorum ama hiçte kolay olduğunu duymuyorum.umarım bahsettiğin gibidir.

xmcraex
    Katılımcı

kardes goethede kursa gidiyorsan hic korkma kursun basari orani nerdeyse %90 önemli olan senin calisman sadece

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.