27.04.2011 vize randevumu aldım.

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Serpil çiçek
    Katılımcı

Arkadaşlar :) bugün yarım saat önce vize randevumu aldım nisan 27 si. dualarınızı bekliyorum belgelerimi yavaş yavaş hazırlamaya başlarım artık. tek sorunum yani endişem doldurmam gereken form internetten bulmam lazımmış onu almancax da gördüm. onu yazıcıdan çıkartıp doldursam bir sorun olur mu acaba ??

gokhan.gokce
    Katılımcı

Arkadaşlar :) bugün yarım saat önce vize randevumu aldım nisan 27 si. dualarınızı bekliyorum belgelerimi yavaş yavaş hazırlamaya başlarım artık. tek sorunum yani endişem doldurmam gereken form internetten bulmam lazımmış onu almancax da gördüm. onu yazıcıdan çıkartıp doldursam bir sorun olur mu acaba ??

netten çıkartıosun iki tane aytı ayrı dolduruyorsun. el yazısı olsun mumkunse.  ya:)

salmanASU
    Katılımcı

serpil arkadaşım hayırlı olsun bu arada ankaradanmı aldın ayrıca senmi o tarihte aldın yoksa onlarmı o güne verdi bende başvurcamda önümüzdeki p.tesiye falan umarım çok ileri tarihe atmazlar

Serpil çiçek
    Katılımcı

serpil arkadaşım hayırlı olsun bu arada ankaradanmı aldın ayrıca senmi o tarihte aldın yoksa onlarmı o güne verdi bende başvurcamda önümüzdeki p.tesiye falan umarım çok ileri tarihe atmazlar

İzmirden yaptım başvurumu ben izmirde oturuyorum arkadaşım… ayrıca onlar bana gün sordu benim bu hafta olamadğı için 27 sini uygun gördük. atmazlar ankara izmir fark edermi bilmem de soruyorlar sana uygun zamanı zaten…

salmanASU
    Katılımcı

hmm anladım ablacım saol bilgilerin için o zaman ben yarın pın kodunu alayım çarşamba arayayım nasıl olsa bana soruyolarmış  neyse kolaygelsin rabbim her kesin işini rast getirsin…

benjaminhaven
    Katılımcı

serpil arkadas hayirli olsun randevun.umarim konsoloslukdaki gorusmen iyi gecer.izmir konsoloslugu hakkinda cok iyi seyler soyleniyor.ornegin calisanlarin daha hizli islem yaptigi ve kibar davrannildigindan bahsediliyor.ankara konsoloslugu en zor olani cunku ankara bir cok dogu illerinde ve irak iran gibi ulkelerdende muracaat aliyor.o yuzden ankaradaki konsolosluk hem daha sert hemde cok asiri inceliyor.malum buda zamaninda yapilmis olumsuz hareketlerden dolayi.benimde bir yakinim izmir konsoloslugundan muracaat edecek.nisan 20 de gothe sinavina girecek ve sanirim 25 gibi yada 27 ye gun verirlerse 27 gibi izmir konsooloslugundan basvurusunu verecek.tecrubelerini bizlerle her asamasini paylasirsan memnun olurum.

Serpil çiçek
    Katılımcı

tsk ederim arkadaşım. evet izmir daha iyi bu konuda çok şükür. imkanı olanların burdan başvurmalarını tavsiye ederim. arkadaşınada allahtan hayırlısını diliyorum. umarım herşey onun içinde yolunda gider. sınavımınla alakalı bir çok paylaşımda bulundum umarım vize randevumun bitmesiylede yaşadıklarımı anlatırım tabiki de. :)

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.