26,01,2012 vize işlemlerim

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ajan_67
    Katılımcı

merhaba arkadaslar esım alman vatandası 26 ocakta vızeye basvurdum vıze gorusmem ıdare eder ama benım merak ettıgım konu kac gunde vıze cıkar daha once basına gelen arkadaslardan bılgı almak ıstıyoryum yabancılar ofısı almanya da gladbeck ben ıse ankkaradan basvurdum esımı ne zaman gorusmeye cagırırlar ayrıca gorusmeye cagırdıktan sonra kac hafta sonra vızem gelır sımdıden tskler herkeze offoff:) offoff:)

ajan_67
    Katılımcı

dün aksam yorum yazdım bugun haber geldı 3 ayın 5 ne esıme termın vermısler almanya gladbeck acaba termınden sonra nezamana vıze gelır

fuk_18
    Katılımcı

arkadasim hayirli olsun oncelikle senin icin ama su vizenin cikacagini kimse bilemezki sadece ahmin yuruturuz oda normal sure isde sze yabancialr dairesi ne sure verdiyse bizde onu söyleriz ama normal sure icinde 1 aydir bu sure icinde cikma olasiligi daha yuksek,ve daha yeni basvurmussun :) sabirli ol biraz

dün aksam yorum yazdım bugun haber geldı 3 ayın 5 ne esıme termın vermısler almanya gladbeck acaba termınden sonra nezamana vıze gelır

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.