26 mayısta sınava girecek olan varmı ?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    wasser87
    Katılımcı

26 mayısta giriyorum mayıs ayında sınava giren arkadaslardan ipucu rica ediyorum :(

neco_x
    Katılımcı

yaş oldu 33 ilk devA birini sevdik burnumuzdan getirdiler simdiye kadar sölemedigim bir şeyi sizlerle paylasmak istiyorum. ich geboren in bremen.ich habe vor 27 Jahre von Dutschland gegangen…. kardes sana sınavda cani gönülden basarilar diliyorumm.sinavdaki mektubu umarim bizimle paylasirsin

sekada
    Katılımcı

Ich berichtige deine Sätze.

“Ich bin in Bremen geboren. Ich bin vor 27 Jahren nach Deutschland gegangen.”

:) Hakkinizda hayirlisi…

neco_x
    Katılımcı

sinavim kazandim haberlerini burda vermek istiyorum eger kazanırsam üstümden daglar kadar yük kalkacakkk…sanki anamdan dogdum dogalı almanca ögrenmeye calisiyorum yemin ederi askerlik bu kadar sıkıntı yapmamıstı:-D

haticeka
    Katılımcı

tebrik ederim neco darısı bize inş
    soruları yazarsan çok sevincez
    dilerim en yakın zamanda vizende çıkar

wasser87
    Katılımcı

sinavim kazandim haberlerini burda vermek istiyorum eger kazanırsam üstümden daglar kadar yük kalkacakkk…sanki anamdan dogdum dogalı almanca ögrenmeye calisiyorum yemin ederi askerlik bu kadar sıkıntı yapmamıstı:-D

umarım verisin umarım bende veririm. sınava dün girdim detayları  forumda diğer başlıkta yazdım incelersiniz.

KasperSky
    Katılımcı

İnşallah herkes kazanır ama kazanmakta herkssin kendi elinde çalışmadan olmaz

wasser87
    Katılımcı

kesinlikle katılıyorum çalışırsan ancak kazanabilirsin emek vermek ve gayret etmek şart. umarım bian önce benim sonucta gelir:(

7 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 37 arası (toplam 37)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.