26 Mayıs A1 sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Bedevi
    Katılımcı

Bugün A1 sınavına girdim. Vallahi heycanla sonuçları bekliyorum.
    2 gün ile 2 hafta içinde sonuçlar gelicekmiş galiba.

26.05.2011

mehmet3348
    Katılımcı

bugünlerde telc in a2 sınavına giren var mı ?

Bedevi
    Katılımcı

bugünlerde telc in a2 sınavına giren var mı ?

Hele A1 i alalım da.  ;)

polatantalya
    Katılımcı

Bugün A1 sınavına girdim. VAllahi heycanla sonuçları bekliyorum.
    2 gün ile 2 hafta içinde sonuçlar gelicekmiş galiba.

26.05.2011

Dostum inşallah kazanırsın. Nasıl geçti? Bu arada sınav hakkında biraz bilgi verirmisin? nasıl başladı nasıl devam etti ve neler çıktı? ben kursa gitmeden sınava giricem, yani dışardan. o yüzden biraz bilgi verebiliren sevinirim.

Burcu&Can
    Katılımcı

mektup hakkında bilği verirmisin insallal gecersin  ya:)

mehmet3348
    Katılımcı

geçersin arkadaşım o kadar zor değil :)

Bedevi
    Katılımcı

Arkadaşlar,

A1 sınavı belki çok zor degil ama dikkat istiyor tabi.
    Mektup zor degildi bir arkadaşımıza yazdık. Dinleme okuma form doldurma ise zaten tamamen bize kalmış birşey.
    İnanın çok da fazla birşey yok aklımda sorularla ilgili. Heycandan galiba unuttuk gitti :)

Konuşma ise tamamiyle bize ve şansımıza kalmış. Kartları secip soruyu yada rica mızı yapıyoruz iş bitiyor. Hocalar iyi niyetli zaten hep örnek olarak kendileri birkez yapıyor.

İyi niyetiniz için teşekkürler, inşallah her sınava giren geçer..

sela
    Katılımcı

Bedevi tam olarak hangi mektup cıktı sana yazar misin konusunu eğer yazarsan cok sevinirim gercekten şimdiden teşekkürler

Bedevi
    Katılımcı

Sınavı geçmişim, ama fazlada sevinemedim. 68/100 almışım.
    Ben 80 civarı bekliyordum en az dinlemede kaydırmışım ne yazıkki. Ama olsun artık 1 de 1 yaptık. Bizim kursta 7. kez deneyenleri düşününce pekte kötü olduğunu söyliyemem herhalde. :)

Sınav a girecek arkadaşlar a da başarılar.

Sela;

Sınavda bize çıkan mektup aklımda kalan kadarıyla, bir arkadaşınızdan evinin anahtarını isteyin, ne kadar sürede getirmesi gerektigini söyleyin şuraya getir diyin ev adres ve tel verin tarzı birşey di.

Ama bundan çok bence kalıplar önemli, yani mektup yazarken nelere dikkat etmen gerektiği.
    Bunuda zaten almanca ögreten her hoca bilgi olarak veriyordur. Sitede de mevcut bu blgiler.

Selamlarımla…

8 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.