25 ocakta ankara sınavı sonucları

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    canımsın_
    Katılımcı

mrb arkadaslar bugun sınava gırdım bılmıyorum ıyı gectı sayılır carsambaya kadar bekleyecez bakalım nolacakk ………..mektup:resmı mektuptu – Wann machen sıe…
    _ preıs -anmeldung tu sıklar kartlarda ıse resımlı kartlar anahtar.ve kol saatıydı  sadelerde ıse samstag.ve reısen seyehattı bılmıyorum arkadaslar nolur dua edınde bende kurtulayım  ::)

canımsın_
    Katılımcı

Arkadaslar bısey daha ben mesela boyle bı mektupla karsılasmamıstım ama ne yapmıslar bılıyormusunuz bı mektuptan mesela -preıs(ucret)  bunu almıslar dıger cok ayrı bı calıstıgım mektuptan da baskasını ama ben onları bırlestırerek yaptım  sız bu tuzaga dusmeyınnnnn ;)

ÜFFF..
    Katılımcı

inşallah alırsın dualarım seninle

mutim2
    Katılımcı

mrb arkadaslar bugun sınava gırdım bılmıyorum ıyı gectı sayılır carsambaya kadar bekleyecez bakalım nolacakk ………..mektup:resmı mektuptu – Wann machen sıe…
    _ preıs -anmeldung tu sıklar kartlarda ıse resımlı kartlar anahtar.ve kol saatıydı  sadelerde ıse samstag.ve reısen seyehattı bılmıyorum arkadaslar nolur dua edınde bende kurtulayım  ::)

:) büyük ölcüde 60 ın üzerinde puan alırsın :) hadi hayırlısı belki 70 olmaz :D hadi hakkında hayılrısı dualarımız seninle, Allah yar ve yardımcın olsun

canımsın_
    Katılımcı

2 nızede cok tsk ederım  mutım geçeyımde yeterkı 60 alayım  :)

mutim2
    Katılımcı

2 nızede cok tsk ederım  mutım geçeyımde yeterkı 60 alayım  :)

kardeşim gece saat 3  – 4 arasında kalk, iki rekat namazını kıl Allahdan hayır dile, dileğini Allaha duyur, kalbden.. işini kolaylaştırır insallah. herşeyin hayırlısı , olumsuz birşey olursa da sakın üzülmek  yok hayır dile Allahdan tamamı kardeşim, hadi canım kendine cok cok iyi bak mutlu
    mutsuz herşeyini bize bildir, bizler bu dayanısmayla herşeyi kazanırız hadi ALLAHA emanetsin

Seyyahh
    Katılımcı

umarım sınavınız iyi geçmiştir ve yeterli puanı Allahın izniyle alırsınız.Az çok mektup hakkında bahsetmişsiniz sanırım mektubunuz

– Sie möchten einen Deutschkurs machen.
        – Wann  machen Sie ?
        – Fragen Sie: Preise
        – Anmelden

bu olmalı.Basit mektuplardan biri ancak ne yapacağını bildiğin taktirde basit.Baştada dediğim gibi umarım sonuç geldiğinde bize sevindirici haberi vermiş olursunuz.Allah yardımcımız olsun.(amin)

canımsın_
    Katılımcı

cok tskler mutım sızın gıbı arkadasların destegını bılmek cok guzel Allah buyuk ınsallah guzel haberler verıım sıze Allah herkezın yar ve yardımcısı olsun ve su derttende kurtarsın ınsallah….

canımsın_
    Katılımcı

sanada tsk seyyahh evet mektup basıttı ama yınede tereddutdeyım bırazda onların ellınde oyle kımseye kolay kolay puan vermıyorlar ama ınsallah  hakımızı alırız cok caba gosterdım Alllah bılıyooo yaaaa  ınsallah herkez kurtulur(AMıN)

canımsın_
    Katılımcı

arkadaslar bıde cok korkup heyecan yapmayın sozlu bolumunde cok yardım edıyorlar yanım da bı kız oturuyordu emınım herpsını bılıyordu ama cok heyecanlıydı sakın olun yolun sonu degıl kendınızı sakınlestırın ben oyle yaptım sahsen :D  onlarda bızım gıbı bı ınsan korkmayın sakın guvenın once Allaha sonrada kendınıze….

MACO_ERKEK
    Katılımcı

bende 24.02.2010 da girdim mektup aynı seninle benimki……26.02.2010 cuma bugün sonuclar açıkladı 70 almısım ve geçtim dinleme hiç yapmamıstım 25 puandan 17 almısım herkez googlede a1 sınavı dinleme yazsın çalıssın…….

canımsın_
    Katılımcı

kazanmana  sevındım kardes oyle zaten aynı mektuplarıda soruyorlar  ınsallah darısı sınava  gıreceklerın  basına 

nonono
    Katılımcı

ankarada sınava giren arkadaşlar mektup örneklerini acaba yazabilirmisiniz lütfennnnn

12 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 12 arası (toplam 12)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.