25 ocakta ankara sınavı KAZANDIMMMMM

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    canımsın_
    Katılımcı

ARKADASLAR KAZANDIMMM 74 PUAN ALMISIM COKKKKK MUTLUYUMM INSALLAH DARISI BASINIZAAAA halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) alkis:) alkis:) yuppi:) yuppi:) dance:) dance:) clap:) clap:)

mutim2
    Katılımcı

ARKADASLAR KAZANDIMMM 74 PUAN ALMISIM COKKKKK MUTLUYUMM INSAllah DARISI BASINIZAAAA halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) alkis:) alkis:) yuppi:) yuppi:) dance:) dance:) clap:) clap:)

KARDEşİM TAHMİNLERİMİN ÜSTÜNDE PUAN ALMISSIN SENİ TEBRİK EDERİM:):):):):) CANIM KARDEşİM BENİM COK SEVİMDİM.. ALLAH KOLAYLIK VERSİN ARTIK SANA… HEHEHE  halayy:)  halayy:)  halayy:)

canımsın_
    Katılımcı

tsklerr mutımm ınsallah darısı herkezın basına ohh sukurlerrrr olsunn ALLLAHIMA    alkis:) alkis:)

mutim2
    Katılımcı

tsklerr mutımm ınsAllah darısı herkezın basına ohh sukurlerrrr olsunn ALLLAHIMA    alkis:) alkis:)

Kardeşim dualarım seninle ve senin gibi olan tüm arkadaşlarımla , insallah vizenide hayırlısıyla alırısn  kardşeim beni eklede bende sınava girmeden tiyolar alayım senden..

arrested_love@hotmail.com

canımsın_
    Katılımcı

tamam mutım kardes ekledım elımden geldıgı kadar yardım ederımmm :D

ÜFFF..
    Katılımcı

tebrik ederim darısı başımıza:))

canımsın_
    Katılımcı

tsklerrr canımm ınsallahh ben kurtuldum ama sızıde unutmammmmmm :laugh: :laugh:

mutim2
    Katılımcı

tamam mutım kardes ekledım elımden geldıgı kadar yardım ederımmm :D

kardeşim msn actım eklememissin sanırım sen bana özelden atabilirsen at adresini tamamı

esraaras
    Katılımcı

sınavı geçmene sevindim sertifikan hayırlı ugurlu olsun inşallah.tebrikler darısı bize.

canımsın_
    Katılımcı

tsklerr  sende kazandın ınsallah herkezın basına
    :D

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.