2,5 AYLIK SINAV STRESİ VE SONUNDA BAşARI ARKADAşLAR SINAVI GEÇTİMMMMMMM

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 2,5 AYLIK SINAV STRESİ VE SONUNDA BAşARI ARKADAşLAR SINAVI GEÇTİMMMMMMM

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    nilgünbulutc
    Katılımcı

2,5 AY BOYUNCA HAFTADA 4 GÜN SABAHIN 6 SINDA KALKIP KURSA GİTTİM AZMİN ZAFERİ SONUCUMU ÖĞRENDİM GEÇMİşİM YARIN SERTİFİKAMI ALINCA PUANIMIDA YAZARIM :d OH BE OH şİMDİ HALAY ZAMANI halayy:) halayy:) halayy:) TEY TEY TEYYYYYYYY.

facetoface
    Katılımcı

hadi hadiii seni yalancı :)))) ahahahaah KOCAMAN TEBRİKLER ORTAKKK YARIN BENDE GELİCEM GOETHEYE SERTİFİKAYI ALMAYA :))

nilgünbulutc
    Katılımcı

hadi hadiii seni yalancı :)))) ahahahaah KOCAMAN TEBRİKLER ORTAKKK YARIN BENDE GELİCEM GOETHEYE SERTİFİKAYI ALMAYA :))

sağol abicim seninde hayırlı olsun sertifikan.

tabi sen öğlen geliyordun kursa

gülümse35
    Katılımcı

tebrik ederim darısı inşallah bana cuma sınav oldum sonuç kargoyla gelcek izmirde,,bugün kalanları aramışlar ben aranmadım ama elime geçmeden bişey diyemiyorum ,,yani burda tlf bilgi yok..neyse az kaldı inşallahh..arkadaşlar tekrar tekrar tebrikler…. ya:)

emk87
    Katılımcı

tebrik ederim darısı inşAllah bana cuma sınav oldum sonuç kargoyla gelcek izmirde,,bugün kalanları aramışlar ben aranmadım ama elime geçmeden bişey diyemiyorum ,,yani burda tlf bilgi yok..neyse az kaldı inşAllahh..arkadaşlar tekrar tekrar tebrikler…. ya:)

inşallah sende kazanmıssındır arkadaşım :) hepinize bol sanşlar

nilgünbulutc
    Katılımcı

tebrik ederim darısı inşAllah bana cuma sınav oldum sonuç kargoyla gelcek izmirde,,bugün kalanları aramışlar ben aranmadım ama elime geçmeden bişey diyemiyorum ,,yani burda tlf bilgi yok..neyse az kaldı inşAllahh..arkadaşlar tekrar tekrar tebrikler…. ya:)

teşekkürler arkadaşım hepinize bol şans inş. herkes kazanır.

nilgünbulutc
    Katılımcı

bu arada 78 almışım alkis:) yuppi:) hiihi:) halayy:)

kasif77
    Katılımcı

Tebrik ederim Darisida benim basima oLsun :) Bende 3 Aydir Kursa gidiyorum ve Nisan Ayi icerisinde Sinava giricem..!! Umarim Vize Konusundada fazLa SIKINTI yasamazsin..

KasperSky
    Katılımcı

bu arada 78 almışım alkis:) yuppi:) hiihi:) halayy:)

Tebrikler allah bundan sonrası için yolunu açık etsin

nilgünbulutc
    Katılımcı

Tebrik ederim Darisida benim basima oLsun :) Bende 3 Aydir Kursa gidiyorum ve Nisan Ayi icerisinde Sinava giricem..!! Umarim Vize Konusundada fazLa SIKINTI yasamazsin..

çok teşekkürler arkadaşım inş. sende alırsın sertifikanı hayırlısıyla.

nilgünbulutc
    Katılımcı

Tebrikler Allah bundan sonrası için yolunu açık etsin

teşekkürle arkadaşım.

10 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.