24 Ocak A1 Sinavi Ankara

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    c3t1n
    Katılımcı

Burdan 24 Ocaktaki sinava katilanlar varmi??

c3t1n
    Katılımcı

esim bugün 9da girdi sinava cok iyi gecti dedi simdik gine istanbula gidiyor aksam netde görüstükten sonra yazarim buraya neler gelmis sinavda…

c3t1n
    Katılımcı

halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) esim almis sinavi 78 puanla yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) uzun zaman sonra duydugum en güzel haber….

ilk
    Katılımcı

tebrıkler :) darısı bizim basımıza ınsallah

saskin64
    Katılımcı

halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) halayy:) esim almis sinavi 78 puanla yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) uzun zaman sonra duydugum en güzel haber….

cok sevındım buna e bızım daha acıklanmadı sonucla ?bende ızmırde 24nde gırdım

c3t1n
    Katılımcı

cok sevındım buna e bızım daha acıklanmadı sonucla ?bende ızmırde 24nde gırdım

esim goethede girdi bilmiyorum fark ediyormu….önceden istanbulda girmisti ordada 3gün icinde gelmisti(hafta sonu vardi arada) ankarada pazartesi günü girdi bugün geldi(istanbul avrupa yakasinda kaliyor)

tskler simdik sira vize basvurusunda insallah cabuk cikarda bi an önce kavusuruz…

saskin64
    Katılımcı

esim goethede girdi bilmiyorum fark ediyormu….önceden istanbulda girmisti ordada 3gün icinde gelmisti(hafta sonu vardi arada) ankarada pazartesi günü girdi bugün geldi(istanbul avrupa yakasinda kaliyor)

tskler simdik sira vize basvurusunda insAllah cabuk cikarda bi an önce kavusuruz…

insallah bende izmirde geothede girdim bekleyiş cok ıgrenc bısey vıze ıle ılgılı yasadıgınız durumları aktarın bızlere…Beklıyoruz…Simdiden hayırlı olsun tez zamanda kavusursunuz ınsallah…

yasar_4040
    Katılımcı

evet beklemek kötü valla sınav sonucu acıklayana kadar gece gözüme uyku girmedi 2 gün boyunca sayıkladım sınav herzaman gözümün önüne gelmişti.
    bana göre en kolay lesen ve boşluk doldurmaydı leptupta kolaydı sadece beni sıkan konuşmaydı ordada heyecanızı yenerseniz sakin olursanız o kadar zor birşey değil çok şükür ben geçtim vize bekliyom 1 hafta oldu inş hemen çıkarda giderim darısı vize bekleyen arakadaşların başına
    bana kartlarda şunlar çıkmıştı

reisen
    dedim bende
    möchten sie in antalya reisen 
    name çıktı
    wie ist ıhre name
    resimli kartlarda
    5 euro ve 20 euro yazıyordu
    soruyu sorarken
    können sie bitte im kasse 5 euro bezahlen 

edat
    Katılımcı

arkadaşlar hevesinizi kırmak istemem ama daha sınav sonucunu beklerken sabırsızlanıyorsunuz.. ama malesef bu bekleyişler sınav sonucuyla bitmiyor.daha randevu günü vaar vize bekleyişi vaarr..bende vize bekleyenlerden biriyim inanın artık alıştım beklemeye yani alışkanlık gibi bişey oldu..sabırlı olun ve inancınızı yitirmeyin tek tavsiyem bu  ;)

c3t1n
    Katılımcı

beklemeye ister istemez mecburuz yapicak bisey yok sabretmekten baska ama sonu cok güzel olucagi icin beklemeye degiyor…

esimin aldigi puanlar:
    hören 21.58
    lesen 13.28
    schreiben 18.26
    sprechen 24.90

lesen zayiflamis eski sinava bakarak ama gecmis ya önemlisi o….konusma tam puan dikkatinizi cekerim yani tam 25 puan olmuyor

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.