24 Haziran Ankara A1 Sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    HayyaM
    Katılımcı

Evet arkadaslar bende 24 haziranda a1 dil sınavına ankarada girdim ups den mesaj gönderdiler sınav sonucu yarin elime ulaşacak umarim kazanmişimdir. Aslına bakarsaniz kazandim saniyorum en azindan yaptiğim bazi seylerden eminim ama yinede içimde bir takım kuşkular var..
    Dualarınızı esirgemeyin..

haticeka
    Katılımcı

HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN ARKADAşIM BENDE A1 SINAVINA 4HAZİRANDA GİRDİM VE KAZANDIM DARISI TÜM DİLEYENLERE FAKAT VİZEYE HALA BAşVURU YAPMADIM BU KONUDA BİLGİN VARSA BANA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM AEO

mavili_mavis
    Katılımcı

hayyam ınsalah guzel  sonuclar alırsın  ve bızlerede guzel heberler verırsın  sınavda  hengı mektup  cıktıgını  yazarsan sevınırım

dtsch
    Katılımcı

inşallah kazanırsınız….

haticeka
    Katılımcı

benim mektubumda nina çıkmıştı

HayyaM
    Katılımcı

Sınavı kazandım arkadaşlar. Umarim giren herkeste benim yaşadığım bu mutluluğu yaşama şansına sahip olabilir.
    Benim mektup Bir tatile çıkmak istiyorsunuz ve arkadasınız clodia ya dairenizin anahtarini vermek istiyorsunuz şeklinde birseydi. ve sınavda beni kurtaranda mektup ve sözlü kısım oldu özellikle hören kısmının üstüne düşmenizi tavsiye ederim. Benim en çok zorlandiğim kısım hörendi.

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.