24.07.2009 da terminim var ankarada

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    cicegim
    Katılımcı

Arkadaşlar  yarin yanı cuma günü terminim var çok heycanlıyım  korkuyorum birazda  inşallah  herşey yolunda güzel gider evraklarımı günler öncesinden hazırladım  burda okudugum kadarıyla  ordakı memurlar  bazı arkadaşlara zorluk çıkarmişlar bu durumlar beni tedirgin etmiyor degil  lutfen ora hakında bana biraz bilgi verirmisiniz

sparkss
    Katılımcı

Gorusmelerde gordugum kadarıyla kesinlikle bir zorluk cıkardıkları yok. Sinirlendikleri tek nokta eksik ,yanlıs , yetersiz ve duzensiz evrak durumundan kaynaklanıyor. O insanları da anlamak lazım gunde kac kisiyle ilgileniyolar zor bir durum.

cicegim
    Katılımcı

sagolun tsk ederım ınsallah dedıgınız gıbıdır  eksık  evraklarım  yok  cok sukur hepsı  tam  çok heycanlıyım sadece ınsallah guzel bı olur benım ıcın  tekaradan tskler bılgılendırdıgınız ıcın

sparkss
    Katılımcı

Rica ederim sakin ve rahat olun. Sorulan sorulara celiskisiz cevap verin.Cıktıgınızda bu kadar buyutmeye gerek olmadıgını anlayacaksınız.

tospi09
    Katılımcı

hadi bakalım allah kolaylık versin cicegim inşallah mutlu bi sekilde çıkarsın içerden herşey güzel oolur ama büyütülecek bişey olmadığını bende girince öğrendim sıkmıyolar fazla rahat ol bende girdim çıktım hiç sıkılmadım ordaki bayanla muhabbet ederek işlemlerim yapıldı güzeldi yani neyse gelince yazda nolduğunu bilelim bizde…

cicegim
    Katılımcı

tospi09 güzel dileklerın için öncelikler tsk ediyorum  terminim  çok güzel gecti heriey yolunda giti  bana  almanca bi kaç soru  sordular  eşimin ismini esimin doğum tarihini  benim yaşımı  ıik evlılığım olup olmadığını  nerde nasıl  tanıştığımızı    ne  aracılıgla iletişim kurduğumuzu ve bunun gibi bir kaç soru  karşimdaki memur  hiç gülmüyordu  çok ciddi bir bayandı  ama  rabbime şükürler olsunki herşey  çok güzeldi simdi sirada beklemek var.

haberci
    Katılımcı

hemen hemen benim yazdıklarım çıkmıs,,genelde aynı soruluraı soruyolar..randevunuzun iyi gecmesine sevindim uuamrım vizenizde kısa zamanda elinizde olur..

cicegim
    Katılımcı

sagolun tsk  ederim insallah en kisa  zamanda cıkmasını bende  umut ediyorum

tospi09
    Katılımcı

oo sevindim çiceğim güzel geçmesine hadi hayırlısı bakalım bnmde eşim bugün yabancılar polisine gidiyo 19 gün oldu randevumun üstüne kağıtlar 10 gün önce geldi demişler bişey daha bekliyoz hala haber yok eşim gidicek bugün bakalım ne dicekler yazarım ne olduğunu hepimiz için inşallah en kısa sürede mutluluk dilemekten başka çaremiz yok..

8 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.