23 günde vizem çıktıı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ibrahim8902
    Katılımcı

arkadaslar 22 mayısta vize için evraklarımı verdim bugun internette vize numaram çıktı ve yarın vizemi almaya gidiyorum..nasıl bu kadar cabuk çıktı bende anlamadım ama Allah bütün bekleyen arkadaşlarıda benim gibi sevindirsin…

KasperSky
    Katılımcı

Arkdaşım sizin adınıza çok sevindik başvuru nasıl yaptınız bunlarıda kısaca özetlerseniz Bizede bilgilenmiş oluruz
    Başından geçenleri falan :)

engelli83
    Katılımcı

gözün aydın arkadaşım

internet de vize numaram çıktı dediniz, biraz açıklarmısınız? Ups den mi öğrendiniz?

bu arada arkadaşlar, bu vize işlem no sunu internet de verip, son durumu öğrenebiliyormuyuz? UPS diyo gönderiniz istanbul konsolosluk da. Konsolosluk da diyoki evraklarınızı gönderdik ve henüz yanıt alamadık diyo.

Nasıl bir iş anlamadım

ibrahim8902
    Katılımcı

sınavı kazandıktan sonra gerisi kolay kardeş.istenilen evrakları hazırlayıp 22 mayısa randevu aldım ve evrakları teslim ettim.evrakları verdiğim bi bayan görevliydi merhaba günaydın diye selam verdim kadın guten tag deutsch bitte dedi ve ilk eline doldurdugum oturum musadesi formunu aldı ve almanca olarak ne zaman nerde evlendiğimizi sordu cevapladıktan sonra türkçeye döndü ve klasik sorulara geçti eşinizle nasıl görüşüyorsunuz orada geçiminizi nasıl sağlayacaksınız falan diye..size tavsiyem sakin bi şekilde sorulanlara cevap vermeniz..ondan sonra beklemek kalıyo zaten..

ibrahim8902
    Katılımcı

engelli83 kardeş,vize muracaatı sırasında evrakları verdikten sonra pasaportu geri veriyorlar içine bi numara basıp aynı numarayı bi kağıtla beraberde veriyorlar sonra konsolosluğun internet sayfasından o numarayı takip ediyorsun numara o sayfada çıkınca pasoprtla beraber konsolosluğa gidiyorsun vizeni veriyorlar.

KasperSky
    Katılımcı

Çok tşk Verdiğin bilgiler için Allah bize de nasip etsin inşallah :angel:

KasperSky
    Katılımcı

gözün aydın arkadaşım

internet de vize numaram çıktı dediniz, biraz açıklarmısınız? Ups den mi öğrendiniz?

bu arada arkadaşlar, bu vize işlem no sunu internet de verip, son durumu öğrenebiliyormuyuz? UPS diyo gönderiniz istanbul konsolosluk da. Konsolosluk da diyoki evraklarınızı gönderdik ve henüz yanıt alamadık diyo.

Nasıl bir iş anlamadım

Engelli83 kardeş o izmirden başvuru yaptı izmirin çalışma sistemi böle vize çıktığında web sitesinde yayınlanıyor .:)

SEDAT08
    Katılımcı

Hayirli olsun be ne hiz tebrik ederim..

dinamo_35
    Katılımcı

tebrik ederim…

ukhalaz
    Katılımcı

hayırlı olsun kardeşim. umarım bizde bu kadar kısa sürede vizemize kavuşuruz. hele hayırlısıyla bir evelenelimde temmuzda :)

canan86
    Katılımcı

ya ne kadar güzel hayirli olsun darisi  bizim gibi tüm bekleyenlerin basina:)

mavili_mavis
    Katılımcı

tebrik ederım  hayırlı olsun darısı bıze ınsallah

exlans
    Katılımcı

gözün aydın arkadasım.haırlı olsun clap:)darısı bizlerin basına inşallah :angel:

SABIR95
    Katılımcı

HAYIRLI OLSUN.darısı diger arkadaşlara olur işallahh.yeni hayatında başarılar dilerimm

13 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.