23.03.2009 DA BAşVURU YAPTIM

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    segenn
    Katılımcı

Öncelikle Herkese Merhabalar,

Ben 23.03.2009 ankaradan başvuru yaptım eşime daha evraklar gitmemiş. bir kaç sorum olacak benim eşimle aramda hiç bir akrabalık yok , almanyada hiç bir akrabam yok ben eşimle ocak 2005 de tanıştım bu bilgileri verdim, bizim ilk evliliğimiz ve eşimin maaş suan 1000 euro ve ev olarakda kendi oturdukları evi gösterecekler.arkadaşlar bunları sormamın sebebi içinde oldugum büyük stress acaba ne olacak durumu beni biraz aydınlatırsanız tecrübelerinizle çok sevinirim.

Saygılarımla,

Segenn

segenn
    Katılımcı

olmuyor işte :)

SABIR95
    Katılımcı

işallah hayırlısıyla en kısa zamanda sonuç gelir segenn hanım.allah yardımcınız olsun.bende 2 nisanda giricem ankarada sınava

ATAAN2
    Katılımcı

1000 Euro Gelir Yeterli Bulunmayabilir, Ama Yinede Belli Olmaz, Hersey Yabancilar Dairesinin Elinde. Olumlu Düsünelim Olumlu Sonuc Gelsin.
    Gelismeleri Paylasirsaniz, Yine Fikirlerimizi Size Söyleriz okey:)

segenn
    Katılımcı

Teşekkür ederim ataan bey 1000 euro maaş alıyor eline geçen para ama ev kirası vermiyor ben yeni gelişmeler oldugunda buradan bilgi vereyim sizin dediğiniz gibi yapayım.

Buarada sabır :) adım hakan :)

SABIR95
    Katılımcı

ya kusura bakma ben kendimde deilim buaralar stresten ???sen sınavdaki mektubu hatırlıyomusun yaa

segenn
    Katılımcı

İNAN HATIRLAMIYORUM :(

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.