22 şubatta sınava girecekler ?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ilk
    Katılımcı

22 şubatta sınava girecek arkadaşlar kimse yazabilir mi ?

crazy_52
    Katılımcı

21 subat pazartesı ankara :)

HAKİME
    Katılımcı

bende 21 şubatta ankaradayım …………….

crazy_52
    Katılımcı

slm arkadaslar benım bı sorum olucak ben randevu alırken bana cep telefonun yasak oldugunu getırmememı syledıler sızın bı bılgınız varmı acaba sızede soyledılermı byle birsey

ilk
    Katılımcı

evet bızede aynı seyı söyledıler defter kıtap cep teleofnu gıbı seylerın yanımızda olmamsını söyledıler ayrıca sanırım herkese ayrı bır dolap verıolarmıs esyaları koymak ıcın

crazy_52
    Katılımcı

tşk.. ederım saolsın sanırım kımse goturmıcek telefonu ..

YaseminSerkan
    Katılımcı

arkadaşlar telefon kesinlikle yasak diyorlar ama genelde herkesin telefonu cebinde ve kapalı hatta açık ve sesi kısık olanlar bile var..

edat
    Katılımcı

slm arkadaşlar sınava giren ve 90 puanla kazanan bir insan olarak sizlere fazla kasmamanızı tavsiye ediyorum.telefon falan yasak diyolar ama kontrol etmiyorlar.kapalı olduktan sonra bir problem olacağını sanmıyorum.ben sınava istanbulda girdim sadece iyi çalışın kendinize güvenin ve sınav salonunda beklerken herkesle muhattap olup moralinizi boşyere bozmayın..hepinize başarılar…

ilk
    Katılımcı

cok tskrler  :) umarım dediğin gibi iyi olur hersey

edat
    Katılımcı

iyi düşünün ii çalışın ve kendinize güvenin..herşey ozaman ii olur merak etmeyin  okey:)

yasar_4040
    Katılımcı

arakadaşlar kendinizsakın kasmayın sakin olun yeter çok şükür bende sınavı gectim şimdi vizeye başvurdum bekliyorum allahım herkese nasip etsin

ilk
    Katılımcı

22 şubatta tek benmıyım kımsemı yok yahu :)

Engin09
    Katılımcı

Başarılar..

ilk
    Katılımcı

teşekkürler

HayatKavgasi
    Katılımcı

Öncelikle sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Ben de 7 şubatta sınava girdim, az önce sonuç ulaştı; 87 puan gelmiş. Eğer biraz olsun emek verdiyseniz, inanın rahatlıkla geçeceksiniz sınavı.
    Bazı arkadaşlar cep telefonu yasak mı diye merak etmiş: Randevu alırken bana da öyle söylemişlerdi, fakat değilmiş :)) Daha doğrusu, içeri girerken cep telefonu ve çantası olanlar için dolap hizmeti veriyorlar. Eşyalarınızı oraya koyabiliyorsunuz.Sormak istediğiniz başka birşey varsa, yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Tekrar başarılar..

ilk
    Katılımcı

teşekkürler :) mektup konusu ve kartlarda ne cıkmıstı

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.